Сценарій новорічного корпоративу на рік Собаки - цікавий та веселий

Сценарій новорічного корпоративу на рік Собаки – цікавий та веселий

У нинішнє століття швидкостей, нескінченної суєти і турбот про добуванні хліба насущного, людина більшу частину свого активного часу проводить поза домом. З ранку і до вечора вона разом зі своїми колегами по роботі працює не покладаючи рук на благо своєї сім’ї. 🙂

Поступово, місце роботи стає нашим другим домом, де ми знаходимо друзів, влаштовуємо невеликі посиденьки за чашкою кави під час коротких перерв і поспішаємо поділитися з колегами своїми ідеями і сумнівами. Тому згуртований спільною працею колектив не упускає можливості спільно відсвяткувати будь-яку урочисту подію. З особливим нетерпінням всі чекають проведення новорічного корпоративу. Цікавий та веселий сценарій новорічного корпоративу на рік Собаки – допоможе вам гарно провести час та зберегти приємні спогади про новорічну вечірку на роботі чи в офісі.

Сценарій корпоративу на Новий Рік 2018 - рік Собаки

Новий Рік – рік Собаки. Собака – розумна, весела і кмітлива тварина. Вона віддано любить свого господаря і завжди поспішає виручити його з будь-якої непередбаченої ситуації.

Собака - Новий Рік 2018

Тому зустріч Нового року, оформлення залу і більшість конкурсів варто організувати так, щоб вони відповідали цій тематиці.

Вибираємо місце проведення новорічного корпоративу

Вибираємо місце проведення новорічного корпоративу

Перш ніж братися за написання або вибір сценарію, необхідно визначитися з приміщенням, де буде проходити корпоратив. Щоб не виникало непередбачених пауз, ляпів і неузгодженостей в ході веселощів, важливо заздалегідь з’ясувати у адміністрації кафе, ресторану або бару, які вони можуть надати можливості щодо музичного супроводу. Також варто звернути увагу на місткість залу і місця для танців, поцікавитися, де буде встановлена ялинка.

Собака - Новий Рік 2018

Безпосередньо перед проведенням заходу необхідно ще раз обговорити всі нюанси з адміністрацією закладу та зайнятися оформленням залу відповідно тематиці наступаючого року. Стіни можна прикрасити імпровізованими колажами в витіюватих рамках, створеними з фотографій співробітників, які народилися в рік Собаки, зображених тримаючими на повідку або на руках собак різних порід. Зображення собак можна знайти в інтернеті і роздрукувати. Буде весело, якщо породи собак підбирати під стать кожного з колег.

Готуємося до новорічної програми

Собака - Новий Рік 2018

Мало подбати про цікаві конкурси. Дуже важливо підготувати реквізит і продумати, які призи підібрати для переможців. На багатьох подібних заходах в якості призів використовують канцелярське приладдя. Може це і практично, але досить нудно. Призи повинні бути новорічними: ялинкові прикраси, мішура, хлопавки, маленькі фігурки песиків, серпантин і, звичайно ж, в якості головного призу – пляшка досить дорогого шампанського.

Сценарій новорічного заходу

Перед початком святкування в залі неголосно звучать новорічні мелодії. Біля входу в зал висить табличка «пред’яви пропуск» і стоїть «варта» – двоє чоловіків в масках собак тримають перехрещені довгі палиці. Біля них стоїть легка переносна корзина для дитячих іграшок з написом «пропуск», в якій упереміш знаходяться карнавальні приналежності, упаковані в невеликі целофанові пакети: маски, ріжки, крила метелика, іграшкові діадеми, боа і перуки з мішури, ялинкові намиста і т. ін . Деякі організатори як карнавальне вбрання пропонують чоловічі сімейні труси, ласти, жіночі ліфчики і інші вульгарності. Цього робити не варто. Не кожному до душі надягати на себе подібні речі, тим більше на додаток до святкового вбрання. «Варта» пропускає в зал тільки в тому випадку, якщо кожен з колег дістане з кошика пакет і надіне карнавальну штучку.

Коли всі зберуться і розсядуться за столом, ведучий пропонує всім присутнім наповнити келихи і першим проголошує тост на новорічну тему. Тут бажано зробити паузу для того, щоб всі добре підкріпилися, але надовго затягувати цей момент не варто, щоб свято не пішло на самоплив і не перетворився на дружну пиятику.

Сценарій корпоративу на Новий Рік 2018 - рік Собаки

Вибравши зручний момент, ведуча звертає увагу присутніх на відсутність головних персонажів новорічного свята, тут же пропонуючи виправити ситуацію, що склалася самим присутнім.

Конкурс на роль Діда Мороза

На середину залу викликаються чоловіки, які претендують на почесну роль. Ведучий пред’являє для огляду подарунковий набір солодощів і пропонує вгадати, скільки їх знаходиться в наборі. Той, хто назве максимально наближену цифру і буде Дідом Морозом. В якості заохочення за майбутні «труди» він отримує той же подарунковий набір.

Конкурс на роль Снігуроньки

У цьому конкурсі беруть участь жінки. Кожній з них вручається невеликий текст з популярної пісні. Звучить фонограма. Умова конкурсу: заспівати уривок пісні під музику, користуючись текстом, але озвучуючи лише голосні літери. Кожну «співачку» нагороджують оплесками. Дама, яка зірвала найбільше оплесків, стає Снігуронькою.

Дідові Морозу і Снігуроньці під фанфари вручають костюми і відправляють їх готуватися до свята.

Тим часом ведучий звертається до сидячих за столом колег з питанням, чи хотіли б вони дізнатися, що готує для них наступаючий рік. Під схвальні вигуки ведуча звертає увагу на підказки долі і пропонує уважно обстежити своє місце за столом. Кожен учасник веселощів в самому несподіваному місці знаходить згорнуту записку з «прогнозом». Записки прикріплюють скотчем заздалегідь до ніжки стільців, нижньої частини сидіння або стільниці. Пророцтва повинні бути в позитивному дусі, бажано з гумором, але не образливі.

Ведуча пропонує всім наповнити келихи, і проголосити спільний тост, використовуючи тексти пророцтв. Вона починає проголошувати тост словами: «Нехай в Новому році здійсняться всі мрії». Далі вона пропонує продовжити кожному по черзі прочитати вголос свою записку.

Далі доречно дати можливість поїсти і випити під спокійно лунаючу мелодію.

Після застілля Дід Мороз і Снігуронька беруть кермо влади в свої руки, пропонуючи після обільної святкової вечері трохи розім’ятися і потанцювати. Вони першими пускаються в танок під веселу музику, подаючи приклад іншим.

Далі можна оголосити танцювальний конкурс. По ходу цього танцювального змагання Дід Мороз ударом палиці зупиняє музику в найнесподіваніших моментах. В цей час Снігуронька виступає в ролі розпорядника танців.

Танцювальний конкурс «утримайся на повітряній кулі»

Перед тим як зазвучить танцювальна мелодія, Снігуронька роздає всім кавалерам по повітряній кульці, пропонуючи їм вибрати собі партнерку для танцю. Далі пропонує обом стати навпроти один одного, помістивши між собою кулю і тримаючись за руки. Звучить повільна мелодія. Удар палиці – і танцювальні па змінюються. Тепер пропонується танцювати, тримаючи руки вгору або в сторони, а мелодія вже звучить в більш швидкому темпі. Далі куля поміщають між лобами, потім між спинами і між стегнами, а музика звучить все швидше. Ідеальною мелодією для цього конкурсу може служити «Сіртакі». Танцюють доти, поки на танцполі не залишиться одна пара переможців.

Конкурс «Взяти слід»

Собака - Новий Рік 2018

Собака вміє брати слід. У цьому конкурсі пропонується підіграти символу року і пройти по сліду з зав’язаними очима. Всі присутні діляться на дві команди. З кожної команди вибирають детектива, який повинен пройти по сліду. У залі розкладають на підлозі вирізані заздалегідь з офісного паперу сліди у вигляді людської ступні. Детективу показують ці сліди, щоб він їх запам’ятав. Потім зав’язують очі і пропонують пройти по ним, а учасники команди підказують, в якому напрямку рухатися, щоб потрапити в сліди. Відразу за детективом підбирають сліди, по яких йому вдалося пройти, і підраховують їх. Потім сліди розкладають по-іншому і відправляють наступного детектива вже з іншої команди. Переможця визначають за кількістю пройдених слідів.

Конкурс «Попелюшка»

У цьому конкурсі беруть участь дві команди. Дід Мороз і Снігуронька виносять на 2-х широких тарілках розсипані конфетті. Учасникам пропонується під веселу музику розсортувати конфетті за кольорами. Перемагає команда, що швидше за всіх справилася із завданням.

На завершення вечора, коли всі втомилися можна просто поспівати командами під караоке. Непогано влаштувати змагання і вибрати самий злагоджений вокальний колектив.

Потім Дід Мороз і Снігуронька дякують всім учасникам за активну участь у всіх конкурсах і вручають кожному новорічні подарунки з найкращими побажаннями.

На завершення, після того як обрано цікавий сценарій новорічного корпоративу на рік Собаки, пропонуємо подивитися смішне та прикольне відео: ЯК СОБАКИ ВІДЗНАЧАЮТЬ НОВИЙ РІК БЕЗ ЛЮДЕЙ

Категорії