Сніжинка гачком - проста і красива, новорічні в'язані сніжинки для початківців

Сніжинка гачком – проста і красива, новорічні в’язані сніжинки для початківців

Ах ці білі, пухнасті сніжинки, які мерехтять при місячному світлі – чудо новорічної ночі. Так і хочеться взяти в долоньки і милуватися. Але вони ж розтануть? А ось і ні! Сніжинка гачком зроблена власноруч та з турботою обов’язково буде довго-довго приносити та зберігати святковий настрій, прикрашаючи ялинку. Гарні маленькі новорічні сніжинки гачком в’яжуться дуже швидко. Такий новорічний витвір мистецтва буде під силу навіть новачкам, якщо чітко дотримуватися моєї схеми з покроковим описом усього процесу.

Для того, щоб наша сніжинка вийшла ніжною та маленькою необхідно запастись тоненькими нитками та гачком розміром 0,9 мм.

Проста схема в'язання сніжинки гачком з описом для початківців

Зміст

Як зв’язати сніжинку гачком – схема з покроковим описом для початківців

Отже, приступаємо до створення новорічного дива:

1 ряд – пров’язуємо 5 повітряних петель (пп) і замикаємо їх у кільце.

Проста схема в'язання сніжинки гачком з описом для початківців

2 ряд – 5 пп, 1 стовпчик з накидом (СЗН), 2 пп, 1 СЗН. Таким чином пров’язуємо 5 стовпчиків, між ними по 2 повітряні петлі. 2 пп закріплюється в 3 петлю підйому. Отримуємо ось таке колесо.

Проста схема в'язання сніжинки гачком з описом для початківців

3 ряд – 3 пп, 2 СЗН, 3 пп, 1 напів-стовпчик (нс) в основу, виходить “шишка”. 1 СЗН в ту ж саму арку та 1 СЗН у стовпчик попереднього ряду. Повторюємо 5 разів.

Проста і красива сніжинка гачком

4 ряд – 4 пп. 1 СЗН, 7 пп, 1 СЗН, 1 пп 1 СЗН. Усього 6 ланцюжків.

Проста і красива сніжинка гачком

5 ряд – 4 СЗН, 1 пп, 4 СЗН. 1 пп, 1 стовпчик без накиду (сбн) в четверну петлю арки із 7-ми петель, 1 пп.

6 ряд – 3 пп. У арку з 1 пп: 4 СЗН, 1пп, 4 СЗН. 3 пп, в сбн попереднього ряду робимо знову сбн і 3 пп.

Проста і красива сніжинка гачком

7 ряд – 3 пп, в арку з 1 пп попереднього ряду в’яжемо: СЗН, 3 пп, пс (“шишка”) і 2 СЗН, 3 пп, пс, 1 СЗН. 4 пп, пс у 2 петлю (ще одна “шишка”) і 1 пп. 1 СЗН, 3 пп, пс (“шишка”), 2 СЗН, 3 вп, пс, 1 СЗН. Всього в арці вийде 5 так званих “шишек” або “шишечек”. Далі 3 пп і в сбн знову робимо “шишку”, 3 пп.

Проста і красива сніжинка гачком

Наша тендітна в’язана новорічна сніжинка майже готова. До завершення роботи залишаються усього кілька простих кроків. Не слід обривати нитку, бо вона знадобиться щоб зробити зручну петельку. Не лежати ж такій красі де попало, нехай прикрашає ялинку! До останнього закріпу приєднуємо ще одну нитку, оскільки для створення джгутика знадобиться 2 робочі нитки.

Проста і красива сніжинка гачком

Вколюємо гачок в останню, закріпляємо петлю і витягуємо через неї робочу нитку. Другу нитку (допоміжну) накидаємо на гачок рухом від себе і, захопивши знову робочу нитку, протягаємо її через 2 петлі на гачку. Далі знову накид допоміжної і протягування робочої через 2. Таким чином, в’яжемо до отримання бажаної довжини джгута. А після формуємо петельку, закріпивши зв’язаний ланцюжок в основу вироба.

Нова, красива зроблена своїми руками прикраса на новорічну ялинку готова. Погодьтеся, що така ніжна маленька сніжинка на зеленій красуні виглядає дуууже стильно. ?

Проста і красива сніжинка гачком

Сніжинку потрібно відпарити і, при бажанні, підкрохмалити. Хоча, за рахунок невеликого розміру, цей виріб і так прекрасно тримає форму.

Для досвідчених рукодільниць, які вирішили своїми руками прикрасити ялинку такою гарною сніжинкою, крім покроково зробленого опису додається схема в’язання.

Проста схема в'язання сніжинки гачком з описом для початківців

Сніжинка гачком – відео-уроки

Пропонуємо вашій увазі декілька корисних відео-уроків, які допоможуть краще зрозуміти як в’язати сніжинки гачком та обрати свій варіант оформлення виробу. Кожний автор, що пропонує свій відео мастер-клас, презентує не тільки схеми в’язання та опис роботи, але і демонструє як зв’язати сніжинку гачком своїми руками.

Цей відео-урок демонструє як швидко зв’язати самі прості маленькі сніжинки гачком, а отже, просто ідеально підійде для початківців.

Наступні відео-уроки теж достатньо прості, але допоможуть сплести гарні великі новорічні в’язані сніжинки. Схеми в’язання усіх робіт прості, тому так само доступні  для початківців.

Як бачите, в’язання сніжинки гачком це достатньо просте та цікаве заняття, яке не тільки заспокоює та розвиває, але і дає можливість створити красиві та оригінальні саморобки, що унікально та гарно прикрасять ваше помешкання на Новий рік.