Об'ємна куля з кольорового паперу - новорічне прикрашання ялинки своїми руками

Об’ємна куля з кольорового паперу – новорічне прикрашення ялинки своїми руками

З наближенням Нового року настає пора створювати в будинку святкову атмосферу. Якщо у вас є діти або ви просто любите майструвати простенькі саморобки, то можна зробити гарну новорічну об’ємну кулю з кольорового паперу. Їх можна зробити багато і різних кольорів. Це універсальна новорічна прикраса. Такими легкими і повітряними кулями можна прикрасити не тільки ялинку. Їх можна використовувати для створення більш складних інтер’єрних саморобок на Новий рік, зробити з них гірлянди або просто красиво підвісити до стелі або інших поверхонь. Пропоную покроково оформлений майстер-клас з фото як зробити красиві і прості об’ємні кульки з кольорового паперу.

Щоб зробити таку просту прикрасу для новорічної ялинки потрібно мінімум матеріалів:

  • кольоровий картон (або папір);
  • нитка з голкою;
  • трубочка для напоїв;
  • ножиці;
  • намистини;
  • якісь прикраси за бажанням.

Як зробити кулі з кольорового паперу своїми руками

Виріжте з кольорового картону три смужки рівної довжини і два маленьких квіточки (або кружечки).

Новорічні кулі з кольорового паперу

Пришийте до квіточки намистину.

Новорічні кулі з кольорового паперу

Простягніть голку з ниткою крізь смужки по середині.

Новорічні кулі з кольорового паперу

Переверніть конструкцію і розправте смужки по сторонам.

Об'ємний куля з кольорового паперу

Відріжте від трубочки приблизно ¼ частину від довжини смужки. Протягніть через неї нитку з голкою. Тепер, почніть згинати смужки до верху трубочки і закріплювати їх там ниткою. Також прикріпіть зверху другу квіточку з намистиною.

Об'ємний куля з кольорового паперу

Не забудьте зробити вузол, інакше саморобна іграшка на ялинку розпадеться. Частину нитки, що залишилася, розправте, щоб саморобку можна було кудись повісити. Смужки рівномірно розправте. Новорічна куля з кольорового паперу готова!

Об'ємний куля з кольорового паперу

Створивши безліч таких кульок, з’єднайте їх загальної ниткою і повісьте на стіні або стелі. Або по одному прикрасьте ними ялинку. Таку просту саморобку на Новий рік можна робити і з дітьми, ощаслививши їх цікавим і нескладним заняттям.

Ще один простий спосіб виготовлення новорічної кульки з паперу своїми руками – дивіться відео від каналу “ЮКА ДИАЙВАЙка”