Новорічний світильник своїми руками - прикраси на вікна з паперу до Нового року

Новорічний світильник своїми руками – прикраси на вікна з паперу до Нового року

Новий рік не за горами, багато хто ставить живі ялини і виходить, що святковий настрій в будинок приходить тільки в кінці грудня. Але з появою першого снігу і смачних пахучих мандаринів на прилавках дуже хочеться змінити все навколо. Створити новорічну атмосферу насамперед можна дома і найкраще зробити це своїми руками. Щороку ми робимо нові прикраси на вікна зі звичайного паперу або картону. На цей раз ми будемо робити своїми руками новорічний світильник-нічник.

Для виготовлення такої прикраси на вікна необхідно:

Новорічний нічник з паперу своїми руками

  • ножиці;
  • картон;
  • канцелярський ніж;
  • свічки;
  • простий або чорний олівець;
  • ластик.

Як зробити новорічний світильник своїми руками

Якщо Ви добре і впевнено малюєте або у вас є шаблони потрібних фігурок, то зобразити фрагменти можна відразу на картоні. Якщо ж ні, то малюнок можна накидати на папері, вирізати і потім перенести на більш щільний картон.

Новорічний нічник з паперу своїми руками

Залежно від потрібного ефекту освітлення вирізаємо на трафареті зірочки, ялинкові кулі або будь-які інші елементи новорічного декору. Для більш цікавого результату деякі вироби можна залишити в первісному вигляді, без прорізів. Так, підсвічені фігури будуть виглядати затишніше.

Новорічний нічник з паперу своїми руками

Всі вже вирізані фрагменти новорічного підсвічника необхідно надійно закріпити на підставці-основі. Нам потрібно бути впевненими, що прикраса згодом не впаде, зачепивши свічку.

Новорічний нічник з паперу своїми руками

Джерело світла можна використовувати різне, наприклад, якщо в будинку маленькі діти і є можливість зачепити вогонь, то краще використовувати свічки на батарейках, що створюють природний ефект мерехтіння або можна протягнути по підвіконню новорічну гірлянду. Зараз їх у продажу досить великий вибір. Підбираючи гірлянди потрібного кольору можна регулювати і колір освітлення.

Новорічний нічник з паперу своїми руками

Ваш новорічний світильник може мати різну кількість елементів і персонажів. Це залежить від вашого бажання і місця, де буде розташовано прикрасау. Адже тихим, зимовим вечором можна створити необмежену кількість таких фігурок. Якщо світильник на Новий рік робите для дітей, той для вирізання можна вибрати фігурки різних звірів і казкових персонажів. Малюки точно оцінять такий цікавий новорічний нічник.

Дивіться відео – як вирізати новорічні прикраси з підсвіткою на вікна своїми руками, канал ТСВ.