Новорічні прикраси з апельсинових кірок - ідеї новорічного декору з цитрусових

Новорічні прикраси з апельсинових кірок – ідеї новорічного декору з цитрусових

Новий рік та Різдво вже зовсім скоро. Це означає, що прийшов час прикрасити свій будинок до улюблених святкових подій зими. Одним із варіантів створення гарного новорічного декору власними руками можуть стати саморобні прикраси з апельсинових шкірок. Зробити власноруч їх досить легко, а головне, що виглядати вони будуть не просто красиво, але і цікаво та незвично.

Бюджетні та прості у виготовлені, але красиві та оригінальні новорічні прикраси з апельсинових кірок – це те, про що ми і будемо говорити сьогодні.

Для створення такого унікального новорічного декору з апельсинів знадобляться:

  • шкірки апельсинів чи мандаринів; 
  • ножиці;
  • ніж;
  • формочки для вирізання.

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Як зробити новорічні прикраси з апельсинових кірок

Насамперед, нам необхідно добути цільні шматочки апельсинових або мандаринових кірочок. Для цього цитрусові потрібно чистити дуже обережно. З цією метою робляться горизонтальні кругові розрізи на мандаринах чи кілька вертикальних – на апельсинах.  

Як я знімаю шкірку з мандарина добре видно на покроково зроблених фото. Спершу розрізаю обраний цитрус по середині.

Як очистити мандарин

Обережно підчіплюю пальцем шкірку та знімаю…

Як чистити мандарин

Як бачите на фото – залишається цілий і неушкоджений шматок шкірки, який відмінно підійде для створення декоративних саморобок на Новий рік та Різдво.

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Вирізати фігурки різної форми можна ножем чи ножицями. Ними ж можна вирізати і серединки у цих фігур. Я спочатку орудувала виключно ножицями.

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Але потім, вирішила спробувати зробити фігурки за допомогою дитячих формочок і ножа. Для цього необхідно всього лише потрібну формочку прикласти до шкірки, обвести її гострим ножем, а після, видавити саму шкірку, відокремлюючи потрібні контури від її залишків.

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Коротше кажучи, обираючи зовнішній вигляд новорічних іграшок з апельсинів, просто даємо простір своїй фантазії та використовуємо все, що маємо під рукою.

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Вирізані фігурки можна висушити і тільки потім використовувати для новорічного декору приміщень чи створення гірлянд. А можна починати прикрашати кімнату “мокрими”, тобто, не засушеними саморобками. Через декілька днів вони стануть в точності такими ж, як і ті, які сушилися заздалегідь. 

Далі, я до кожної мандаринової фігурки прикріпила стрічку і / або мішуру та підвісила їх до гардин за допомогою канцелярських шпильок. На цьому фото – новорічні прикраси з апельсинових кірок готові та закріплені на вікні.

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Навколо саморобних прикрас закріпила яскраву гірлянду. Така ідея оформлення вікна мені дуже сподобалась. Адже, поєднання апельсинових прикрас та вогників виглядає незвично, красиво та дійсно святково.

Новорічні прикраси з апельсинових кірок

Тільки попереджаю: якщо у Вас є маленькі діти, то вішайте свої саморобні прикраси так, щоб вони до них не дотяглися. Маючи свій власний досвід, зауважу, що малим бешкетникам  обов’язково захочеться спробувати “на зуб” цей чудовий новорічний декор.

Новорічний декор з апельсинів і мандаринів – відео-ідеї та  майстер-клас

Варіанти новорічного декору з апельсинових або мандаринових шкірок надзвичайно різноманітні. Дайте простір своїй фантазії та Новий рік і Різдво стануть для вас і вашої родини незабутнім святом.

Цей відеосюжет стає яскравим прикладом того, що для створення новорічних декоративних елементів зі шкірок апельсину необхідні лише  цікаві ідеї або власна фантазія та зовсім трошки уміння і натхнення. 

У наступному відео-сюжеті автор демонструє процес підготовки фруктів для вироблення новорічних декорацій. Автор ролику ділиться своїм досвідом та покроково показує те, як правильно порізати, очистити та засушити цитрусові та інші фрукти. 

Автор відео демонструє виготовлення унікальної гірлянди із цитрусових, розкриваючи не тільки етапи, але і важливі хитрощі цього процессу. 

Власноруч можна виготовити дивовижний декор з цитрусових. У віде майстр-класі автор показує варіанти створення саморобних новорічних іграшок, у тому числі, й з цитрусових. 

Такий топіарій із шкірок апельсинів оригінально та ефектно прикрасить дім не тільки до Нового року, але і до будь-якої святкової події. Його створення не потребує багато часу, а результат приголомшує.