Дід Мороз з фетру - саморобні новорічні прикраси на шпажках

Дід Мороз з фетру – саморобні новорічні прикраси на шпажках

Під Новий рік  кожна мама, що має маленьку дитину, вже зробила з нею (школярем або дошкільням) не одну листівку, змайструвала з підручних матеріалів своїми руками не одного сніговика, освоїла найрізноманітніші способи створення сніжинок, вивчила вірші і так далі. ? Дітям ця підготовка до новорічного свята дуже подобається. Як мінімум, вони бігають поруч, заглядаючи в руки і запитуючи: «Що це буде? Я теж так хочу?»? Але крім чисто дитячих, є і такі вироби, які і дитину розважать, і в побуті потім стануть в нагоді. У цьому своєму майстер-класі з фото я покроково розповім як зробити новорічні прикраси на шпажках у вигляді Діда Мороза з фетру. Така гарна, універсальна та проста саморобка на шпажках – Дід Мороз з фетру – може прикрасити будь-яку страву на столі в Новий рік і звичний салат або закуска, як за помахом чарівної палички, перетворяться на новорічні.

Новорічні прикраси на шпажках - Дід Мороз з фетру

Щоб зробити новорічні прикраси на шпажках з Дідом Морозом знадобиться:

  • фетр;
  • шпажка;
  • ножиці;
  • клей «Момент» (класичний, не секунда) або пістолет;
  • дві намистини на очі.

Як зробити Діда Мороза з фетру на шпажках

Головне придумати, яким буде ваш Дід Мороз і зобразити це на папері. Потім, потрібно зробити викрійки з фетру. У мене вийшло два червоні кола для тулуба, два чорні овала для чобіт, дві білі хмари для бороди, два червоні трикутники для ковпака, маленький білий круг для помпона і чорна смужка для пояса. В процесі виготовлення вона у мене перетворилася в бант (зробила з з червоної пакувальної стрічки), але на фото потрапила саме чорна смужка. ?

Новорічні прикраси на шпажках - Дід Мороз з фетру

Найголовніше зроблено! Тепер потрібно всі подвійні деталі склеїти, закріпивши шпажку по центру фігурки. Не забудьте приклеїти очі-намистини. Ось що вийшла в результаті наших простих маніпуляцій. ?

Новорічні прикраси на шпажках - Дід Мороз з фетру

А ось так виглядає наша проста новорічна прикраса на шпажках у вигляді Дідуся Мороза ззаду.

Новорічні прикраси на шпажках - Дід Мороз з фетру

Новорічна саморобка вийшла не тільки красивою, але і корисною в господарстві, а яку страву вона прикрасить на Новий рік, вирішувати вам.

Виріб Дід Мороз з фетру на шпажках

Як швидко і просто виготовити Діда Мороза із фетру – дивіться відео майстер-клас з каналу “Елизавета Смирнова”.

Вдалої творчості і щасливого Нового року!