Новорічні ідеї з фото і відео. Готуємося до зустрічі Нового Року

Новорічні ідеї декору з фото і відео – готуємось до зустрічі Нового Року

Щоб не говорили, але думати про те, як оформити на Новий рік свою квартиру, будинок чи просто кімнату ми починаємо задовго до його фактичного приходу. А якщо почати готуватися до цього свята заздалегідь, то можна зробити свою новорічну вечірку оригінальною, казковою та незвичайною.

Прості, нові та цікаві новорічні ідеї декору з фото і відео – це саме те, що знадобиться при підготовці до зустрічі Нового року. Саме вони допоможуть гарно та швидко прикрасити будинок в цілому або окремі його кімнати чи приміщення. Красиві саморобні декорації подарують казковий новорічний настрій вам і вашим гостям. Є багато варіантів новорічного декору, що можна зробити до свята своїми руками.

Оригінальні ідеї декору на Новий рік

115

Перша цікава ідея саморобного декору – гарна ялинка з рулонів туалетного паперу.

118

Наступна ідея для оформлення кімнати – мінімалістська ялинка в скандинавському стилі.

117

Зверніть увагу і на милі маленькі ялинки із виних корок.

116

Дуже прикрасить кімнату і незвична, ніби невидима повітряна підвісна ялинка з скляних шарів.

Ще деякі новорічні ідеї декору побачите на фото нижче.

120

121

122

119

Звичайно ж, гарно прикрасять кімнату до Нового року саморобні сніжинки з паперусніжинки зав’язані гачком або квіллінг-сніжинки. Якщо вам цікаво як зробити своїми руками ці новорічні ідеї декору, то просто перейдіть за посиланнями.

Зверніть увагу, що оригінальна новорічна листівка зроблена власноруч дитиною не тільки здивує близьких але і стане елементом оформлення кімнати. Інший варіант виготовлення новорічної саморобної листівки знайдете за цим посиланням.

Відео-ідеї новорічного декору інтер’єру для будинку

У цьому сюжеті на вас чекають прості та цікаві ідеї декору будинку на Новий рік і Різдво.

У цьому відео-ролику знайдете бюджетні новорічні ідеї декору для інтер’єру, що створять у вашій осель затишну та неповторну атмосферу для святкування Нового року та Різдва.