Новорічне шампанське - декор новорічного шампанського своїми руками

Новорічне шампанське – декор новорічного шампанського своїми руками

Коли ми були дітьми, то з нетерпінням чекали Новий рік і зустріч з Дідом Морозом. Ставши дорослими, ми все ще теж чекаємо дива і дуже розраховуємо на подарунки! Сьогодні я розповім як можна швидко і оригінально прикрасити новорічне шампанське. Таке оформлення звичайних пляшок не тільки прикрасить ваш новорічний стіл і здивує гостей, але такий новорічний одяг для шампанського може допомогти і самим пляшках відправитися в гості в якості подарунка. ? Прикрасивши так шампанське на Новий рік своїми руками я назвала роботу – Дід Мороз і Снігуронька. ? Сподіваюся, що мій детальний майстер-клас і покроково зроблені фото вселять в вас натхнення і допоможуть своїми руками оформити таку ж (а може і кращу) новорічну прикрасу пляшок шампанського.

Щоб зробити оригінальний новорічний чохол на шампанське нам знадобляться:

новорічне шампанське

  • 2 пляшки шампанського (можна різних розмірів);
  • клейовий пістолет;
  • ножиці;
  • 4 метра стрічки червоного кольору;
  • 2,5 метра стрічки блакитного кольору;
  • білий фліс або тонкий синтепон;
  • двосторонній скотч.

Крім перерахованого вище в роботі можна використовувати:

  • обрізки штучного хутра;
  • намистини;
  • парчеві стрічки та інші аксесуари, які дозволять прикрасити пляшки вам до вподоби.

Як прикрасити новорічне шампанське своїми руками

Візьмемо пляшку і акуратно нанесемо по її висоті лінію за допомогою двостороннього скотча. Це допоможе акуратно прикладати стрічку до пляшки і дозволить уникнути перекосів.

Відміряємо кольорову стрічку на перший виток косою навколо плечиків пляшки. На стрічку нанесемо кілька крапель клею і акуратно приклеїмо її до пляшки.

Новорічні пляшки шампанського

Не варто заздалегідь нарізати всю стрічку. Краще виконувати цю операцію послідовно, коло за колом. Щоразу новий виток стрічки наклеюємо трохи внахлест. Таким чином, виконуємо роботу до середини пляшки, де її ширина вже не змінюється. Продовжуємо обклеювати пляшку стрічкою по колу, обмотуючи її навколо пляшки.

Пляшка шампанського Новий рік своїми руками

Знизу, не доходячи до краю пляшки виконаємо імітацію хутряного подолу шуби Діда Мороза. Для цього, приклеїмо смужку білого тонкого синтепону (3-5 см) або іншого відповідного матеріалу, який є у вас під рукою.

новорічне шампанське

Далі, переходимо до оформлення ворота і центральної смужки шуби. Для цього, знову використовуємо білий синтепон або іншу об’ємну тканину, що імітує хутро. Щоб робота виглядала акуратно, раджу спочатку наклеїти центральну смужку, а потім – воріт. За бажанням, можна ці деталі прикрасити намистинами, бісером, тасьмою, мереживом або іншими аксесуарами, які відповідають новорічній тематиці.

Новорічні пляшки шампанського

Коли готова шуба – новорічний чохол на шампанське – перейдемо до виконання головного убору. Тут може бути кілька варіантів оформлення. Можна окремо зробити шапочку з синтепону і залишків кольорової стрічки, а потім вручну закріпити її на пробці. А можна спочатку приклеїти на верхівку пробки невеликий кружечок синтепону, а потім, відміряти потрібного розміру смужку і приклеїти її навколо пробки. Із залишків синтепону і ватяних дисків можна зробити бороду, а при бажанні, і виготовити посох. Я перерахувала ідеї та можливі найпростіші варіанти прикраси пляшки. Я ж, як видно на фото, обійшлася простою білою шапкою.

Дід Мороз готовий – переходимо до Снігуроньки. ?

новорічне шампанське

Новорічне оформлення шампанського у вигляді Снігуроньки оформляється точно так само, тільки колір стрічки краще вибрати синій або блакитний. Для прикраси хутряного подолу і центральної смужки костюма Снігуроньки можна використовувати намиста, сніжинки, паєтки та інший декоративний матеріал, щоб новорічна красуня виглядала святково і нарядно. Головний убір можна виконати так, як описано вище, а можна проявити фантазію і прикрасити шапочку мішурою і пустити з під неї косичку, яку легко зв’язати гачком або сплести з смужок тонкої тасьми. Як ще один варіант – хутряний поділ і шапочку можна прикрасити мішурою – буде виглядати яскраво і святково.

Ну що ж, оригінальний новорічний подарунок готовий!

новорічне шампанське

Виконання роботи не займе у вас багато часу і принесе величезне задоволення! А ви тепер знаєте, як прикрасити пляшку шампанського на Новий рік своїми рукам і можете виконати не один варіант новорічного декору для традиційного святкового напою. ?

Декор новорічного шампанського своїми руками можна виконати ще і як на відео з каналу Інтер.

Наступний варіант новорічного оформлення шампанського від каналу Клякsа DIY – Техніка “Морозна терра”.

Декупаж пляшки шампанського. Новорічний декор пляшки своїми руками зробіть за відео-порадами з ютуб-каналу Сама собі хазяйка.