Новорічна Витинанка або як зробити своїми руками прикраси з паперу на Новий рік.

Створити новорічний настрій собі і близьким досить просто. Досить мати лише бажання і пару-трійку вільних вечорів. Як результат, у Вашому домі будуть красуватися і радувати око прекрасні новорічні прикраси з паперу, зроблені своїми руками.

Для таких новорічних саморобок, як ніколи до речі, будуть витинанки – красиві ажурні прикраси з паперу. Зробити витинанку, насправді, зовсім просто. Так Ви, напевно, вже не один раз робили такі прикраси. Звичайні паперові вирізані сніжинки – це найпростіший приклад такої роботи. Але одна справа, коли це сніжинка або малюнок на зимову тематику, розміщений на площині, наприклад, на вікні. І зовсім інша справа якщо зробити об’ємні новорічні прикраси – витинанки.

Не думайте відразу, що Ви не впораєтеся. Виготовлення такої краси гранично просте і не потребує багато витрат. Потрібні лише білий папір (бажано не звичайний для принтера, а трохи товстіший), канцелярський ніж, клей і можливість роздрукувати малюнок на принтері.

Мотиви для такої новорічної казки можуть бути самі різні – звірятка, Дід Мороз або Снігуронька, символ цього Нового року. Їх Ви у великій кількості знайдіть в інтернеті, виберіть такий, який ближче Вашому серцю і роздрукуйте на принтері. Я ж вибрала ялинку, сніговика і сани. Зауважу, що краще виглядає такий виріб, якщо малюнок ажурний, з великою кількістью вирізаних ділянок. Коли є тільки кілька прорізаних деталей, ефект буде вже не такий, хоча все одно дуже гарно.

Отже, приступаємо до роботи. Насамперед необхідно роздрукувати обраний малюнок на щільному папері в двох примірниках. Почала я з сніговика. За допомогою канцелярського ножа необхідно акуратно вирізати всі малюнки.

Новорічна витінака сніговик

Після чого, готові елементи однієї саморобки потрібно скріпити між собою.

В основі саморобки змайструємо застібку з паперу та закріпимо її клеєм. Як це зробила я – дивіться покрокові фото.

Новорічна Витинанка

Новорічна Витинанка

Новорічна Витинанка

У верху дві частини саморобки просто склеюємо разом. Такий ось вийшов красень сніговик.

Новорічна витінака сніговик

Далі я стала робити витинанку – ялинку.

Новорічна Витинанка

Новорічна витінака ялинка

Просто справжня засніжена лісова красуня вийшла. Основу і верх саморобки кріпимо як у сніговика.

Новорічна витінака ялинка

Останніми стали сани для Діда Мороза.

Новорічна Витинанка сани Діда Мороза

Новорічна Витинанка сани Діда Мороза

Новорічна Витинанка сани Діда Мороза

І ось, всього кілька годин витраченого часу, а на Вашому вікні або на самому видному місці в будинку з’явилася справжня новорічна казка. Подивіться, як це все красиво вийшло.

Новорічна Витинанка

Діставши зі своїх новорічних прикрас будиночок, зроблений в минулому році і додавши нові саморобки, я створила для свого синочка ось таку незвичайну галявину, на якій біля будинку Діда Мороза розташувалися ялинка, сніговик і його казкові сани, які в новорічну ніч понесуть Діда Мороза через міста і села, розносити святкові подарунки маленьким діткам … Красивого і доброго всім свята!