Новорічна листівка з ялинкою з гудзиків на Новий 2021 рік

У хаосі святкової метушні ми часто не встигаємо знайти і купити подарунки або вітальні листівки рідним і близьким. А іноді просто хочеться подарувати щось зроблене своїми руками. В обох випадках ситуація вирішується дуже просто. Досить проявити трішки винахідливості і ніхто не залишиться без новорічного сувеніра або листівки. Моя докладна покрокова інструкція допоможе вам швидко впоратися з цим передноворічним завданням. Щоб швидко зробити оригінальну об’ємну листівку із стилізованою ялинкою з гудзиків вам знадобиться зовсім небагато. Все, що нам слід підготувати – перед вами на фото.

Об'ємна новорічна листівка з ялинкою з гудзиків

Як ви бачите, це:

  • кольоровий картон;
  • яскраві гудзики різних форм і розмірів;
  • клейовий пістолет;
  • фантазія;
  • гарний настрій.

Як зробити новорічну листівку з ялинкою своїми руками

Необхідно відзначити, що свої привітання бажано написати до початку творчого процесу формування ялинки з гудзиків. Якщо писати привітання будете після того, як ялинка буде вже готова, то готова новорічна листівка з ялинкою під натиском ручки може деформуватися і тоді все доведеться переробляти заново. (;

Отже, старі непотрібні гудзики знайдуться в кожному будинку. При підборі їх для оформлення нашої новорічної листівки слід звернути увагу на їх рельєф і вибрати ті, у яких є плоска поверхня хоча б з одного боку, підібрати їх за розміром і кольором. Потім, за допомогою пістолета (або будь-яким іншим способом) наносимо на гудзики невеликі краплі клею і послідовно прикріплюємо їх до картону таким чином, щоб сформувати силует стилізованої ялинки.

Об'ємна новорічна листівка з ялинкою з гудзиків

При цьому, необхідно рухатися зверху вниз, інакше, можна випадково зрушити гудзики і розмазати ще не застиглий клей.

Об'ємна новорічна листівка з ялинкою з гудзиків

В процесі виготовлення такої саморобки відкривається широкий простір для прояву фантазії – можна використовувати будь-які поєднання форм і кольорів.

Об'ємна новорічна листівка з ялинкою з гудзиків

Залежно від своїх бажань і вподобань можна змінювати фон і форму об’ємної новорічної листівки, вирізати контур фігурними ножицями, експериментувати з колірною гамою і розмірами самої ялинки. Новорічна листівка з ялинкою, саме завдяки такій індивідуальній фантазії і творчому процесу, вийде унікальним і неповторним святковим сувеніром до Нового року.