Новорічна куля з ниток і клею ПВА своїми руками

Новорічна куля з ниток і клею ПВА своїми руками – проста саморобка на Новий рік

Створювати своїми руками красиві та оригінальні елементи декору до новорічних свят – це захоплюючий процес. Сьогодні будемо робити новорічну саморобку під назвою велика новорічна куля з ниток і клею ПВА. Починаючи виготовлення такої новорічної прикраси, можна покликати дітей і в сімейному колі, за приємним спілкуванням, на світ з’явиться не тільки ніжна і повітряна куля-павутинка або шар-гніздо, але, при бажанні, і новорічна композиція в кулі. Мій майстер-клас і покроково зроблені фото продемонструють вам, як легко і просто робити гарні новорічні іграшки-кулі з повітряної кульки, ниток і клею.

Для створення цього новорічного виробу необхідно підготувати такі матеріали:

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

  • повітряну кульку,
  • клей,
  • нитки різних кольорів,
  • мішура, гірлянди, намистини і інші новорічні прикраси,
  • клей-пістолет,
  • ХОРОШИЙ НАСТРІЙ ?.

Як зробити кулю з ниток і клею на Новий рік

Надуту повітряну кульку слід добре обмотати нитками. Зауважу, що колір кулі значення не має.

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Нитки повинні щільно покривати поверхню самої кульки. За задумом, у нас сьогодні буде не просто велика і кругла куля-павутинка, а куля-гніздо. Щоб зробити такий варіант виробу, потрібно буде просто якусь частину готового виробу вирізати. Щоб даремно не викидати багато ниток, слід заздалегідь визначити місце для вирізання і ниточки на нього слід мотати менше, ніж на решту повітряної кулі.

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Вибрані кольори ниток намотуємо по черзі.

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Коли всі нитки намотані, потрібно гарненько покрити клеєм всю намотану поверхню. Уважно дивіться, щоб всі нитки, які знаходяться на кульці були просякнуті клеєм. В даному випадку, клею шкодувати не варто. ? Ми залишаємо сохнути виріб на пару діб.

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Готова обмотана куля-павутинка повинна бути дуже твердою. Це потрібно для того, щоб після того, як повітряна кулька лопне, просочені клеєм ниточки надійно утримували форму і залишилися нерухомими.

Якщо ви робили просто велику і круглу кулю-павутинку, то вам залишається просто в потрібному місці прив’язати нитку-петельку (дощик або намисто) і можете прикрашати ялинку або кімнату.

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Якщо ви, як і ми, будете робити кулю-гніздо, то слід вирізати ту частину ниток, де мотали їх в меншій кількості.

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Краї за допомогою гарячого клею закріпити, а мішуру приклеюємо за місцем зрізу.

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Приступаємо до оформлення. Новорічна композиція в кулі може містити будь-які блискучі прикраси, які є у вас вдома. Так як виріб ми робили разом з дітьми, то вони в композицію включили свої найулюбленіші іграшки, які підходили за розміром. ? Всередині ми постелили великі блискучі прикраси: дощик і штучні гілочки ялинки. Із зовнішнього боку обклеїли різнокольоровими новорічними намистами. У нас було по метру різних кольорів. На завершення композицію вирішили обмотати гірляндою. Ефектно виглядає варіант з об’ємними ліхтариками, що світяться . Якщо в наявності є гірлянда з лампочками, постарайтеся приєднати її всередині самої кулі. Використовуючи гарячий клей будьте уважні з гірляндами, стежте за тим, щоб не пошкодити шнур.

Ось така гарна новорічна прикраса у нас вийшла. Дітки просто в захваті! ?

Новорічна куля з ниток і клею ПВА

Хочу зауважити, що такий шар з ниток і клею може бути використаний не тільки як ялинкова іграшка або новорічний декор для кімнати. Помістивши в середину подарунок або цукерки, його можна вручити рідним і друзям на Новий рік. Таким чином, крім зробленої своїми руками іграшки, у вас є несподівана і оригінальна ідея для упаковки подарунка.

Новорічні саморобки з ниток – відео-майстер клас

Дивіться відео від каналу “AnnaFez” – Як легко зробити новорічну кулю з ниток і клею ПВА

Ще відео – канал “Александра” – Новорічні кулі своїми руками