Новорічна гірлянда з картону і ниток своїми руками

Новорічний настрій потрібно створювати самим, він не прийде і не впаде сам на голову. Коли багато дорослих людей на передодні Нового року починають скаржитися, що мовляв не святковий настрій, то варто задуматися, а що ви самі зробили, щоб він був зворотним. Є один перевірений спосіб, який допоможе вам підняти свій святковий настрій. Спробуйте зробити новорічні саморобки своїми руками. Це дуже захоплюючий процес, який подобається, як дітям, так і дорослим, згуртує родину і нагадає про свята. Новорічну саморобку можна буде віднести в дитячий сад (школу) або прикрасити домашній простір. Всім бажаючим пропоную зробити новорічну гірлянду з картону і ниток у вигляді милих зелених ялинок. Мій простий майстер-клас з фото розповість і покаже як впоратися з цим завданням швидко і просто.

Щоб у вас вийшла новорічна гірлянда з картону і ниток під назвою “Казкові ялинки” вам знадобиться:

Новорічна гірлянда з картону своїми руками

  • гофрований картон (коробки з нього роблять);
  • ножиці;
  • клей момент;
  • звичайний олівець;
  • пряжа зеленого кольору;
  • декор (паєтки, намистини, бісер, блискітки).

Як зробити новорічну гірлянду з картону своїми руками

На картоні малюємо ялинку і вирізаємо, це буде наш трафарет. За допомогою першої ялинки, робимо інші, потрібну кількість визначаєте самі.

Новорічна гірлянда з картону своїми руками

Не забувайте зробити вгорі кожної ялинки отвір, щоб потім все з’єднати в гірлянду.

Намотувати нитки починаючи з основи. Промащуємо невелику ділянку ялинки клеєм і акуратно намотуємо нитки до самої верхівки. Не варто мазати всю ялинку клеєм відразу, краще працювати з маленькими частинами.

Новорічна гірлянда з картону своїми руками

Тепер, саме час подумати як прикрасити новорічну гірлянду. Прикраса – це мій найулюбленіший і творчий етап. Тут кожен зможе проявити фантазію і прикрасити ялинку на свій смак. Як це вийшло у мене видно на фото.

Новорічна гірлянда з картону своїми руками

Якщо перший і другий крок не доступний для маленьких дітей, то на цьому етапі, з вашою допомогою, впораються і трирічки.

Новорічна гірлянда з картону своїми руками

Залишилося просто з’єднати казкові ялинки в гірлянду і красива новорічна саморобка готова.

Новорічна гірлянда з картону і ниток своїми руками

Тепер, новорічна гірлянда з картону вішається в потрібному місці квартири або на ялинці.

Новорічна гірлянда з картону своїми руками

Погодьтеся, що дуже мило і красиво виходить. ? Ми самі створюємо собі святковий настрій, так давайте не будемо лінуватися, адже Новий рік один раз на рік. Нехай кожен зробить хоча б по одній чарівній гірлянді своїми руками і Новий рік гарантовано буде теплим і веселим!