Новорічна гірлянда для вулиці з льоду своїми руками

Напередодні Нового року так хочеться здивувати гостей незвичайними прикрасами будинку або ялинки. Але не кожен здогадається, що можна прикрашати не тільки внутрішній інтер’єр. Якщо у вас свій котедж або є що прикрасити перед під’їздом, то крижана гірлянда зроблена своїми руками допоможе вам впоратися з цим завданням легко, просто і дешево. Новорічна гірлянда з льоду робиться дуже швидко, та ще й діток можна сміливо залучити до виготовлення такої яскравої крижаної саморобки для вулиці або ялинки. Сподіваюся, що мій майстер клас з покроково зробленими фото допоможе вам створити навколо свого будинку справжній святковий новорічний настрій. ?

Щоб вийшла гарна гірлянда для вулиці нам потрібна:

  • формочка для льоду;
  • білизняний мотузок (краще білого кольору); вода;
  • фарби;
  • пензлик.

Як зробити гірлянду для вулиці або ялинки з льоду

Наливаємо в стандартну форму для льоду воду, намагаємося рівномірно розподілити її в кожній клітинці і не наливати багато, щоб вода не переливалася за край клітинок, приблизно по 2/3 від обсягу. Потім, беремо пензлик і фарби, розфарбовуємо кожну клітинку своїм кольором. Це можна зробити навіть з однорічним малюком, йому така робота дуже сподобається.

Новорічна гірлянда для вулиці з льоду своїми руками Беремо мотузку, краще звичайну білизняний, або шпагат. Довжину вибираємо по довжині майбутньої гірлянди. Змочуємо звичайною водою мотузочку і акуратно розкладаємо так, щоб в кожну клітинку потрапила частина мотузочки.

Крижані гірлянди на ялинку для вулиці своїми руками

Ставимо крижану гірлянду в холодильник або виносимо на вулицю години на 3-4. Виймаємо форму з морозилки.

Новорічна гірлянда для вулиці з льоду своїми руками

Наливаємо в раковину дуже гарячої води і ставимо туди формочку на 30-50 секунд. За цей час крижинки відійдуть від дна формочки і їх можна буде легко витягти.

Новорічна гірлянда для вулиці з льоду своїми руками

Витягуємо форму з гарячої води і обережно за шнурок виймаємо кольорові “ліхтарики”.

Новорічна гірлянда для вулиці з льоду своїми руками

Розпрямляємо кути на мотузочці, якщо вони були і йдемо вішати. Якщо ви плануєте вішати її пізніше, то просто покладіть крижану гірлянду для вулиці назад у морозилку в пакеті, щоб нічого не забруднити.

Новорічна гірлянда для вулиці з льоду своїми руками

У потрібному місці і в потрібний час просто підвішуємо нашу новорічну гірлянду з льоду.

Новорічна гірлянда для вулиці з льоду своїми руками

Погодьтеся, що таких крижаних прикрас можна зробити дуже багато і форма у них може бути найрізноманітніша. Така новорічна гірлянда для вулиці може прикрасити не тільки ялинку, але і дерева, паркани, стовпи і ще багато чого цікавого!