Новорічна банка зі снігом своїми руками - чарівна саморобка на Новий рік

Новорічна банка зі снігом своїми руками – чарівна саморобка на Новий рік

Який же Новий рік без снігу?! Адже сніг – це казкове небесне диво! Давайте і ми спробуємо стати чарівниками та влаштуємо справжню снігову бурю, хурделицю, снігопад у звичайній банці. Сьогоднішня наша новорічна саморобка – банка зі снігом. Використовуючи мій покроково оформлений майстер-клас із фото, цю казкову зимову іграшку-сувенір до Нового року ваші діти під вашим наглядом легко та просто зможуть зробити своїми руками.

Красива та чарівна новорічна банка зі снігом своїми руками може бути зроблена навіть самими маленькими. Це дуже ефектна та проста саморобка, що стане у нагоді при підготовці свята на Новий рік.

Нам знадобляться:

  • скляна банка (бажано, округлої форми);
  • пластилін або новорічна іграшка (сувенір, фігурка);
  • клей – будь-який універсальний або «Момент»;
  • блискітки, пінопласт, нарізаний новорічний дощик або мішура;
  • гліцерин;
  • вода.

Як зробити новорічну снігову кулю з банки

Для початку, давайте підготуємо фігурку, яка буде радувати нас всередині сніжної банки з гліцерином. Такою фігуркою може стати будь-який відповідний за розміром новорічний сувенір або ялинкова іграшка-прикраса. У мене це маленький юний Дід Мороз – символ нового наступаючого року.

Новорічна банку зі снігом своїми руками

Якщо у вас немає такої готової фігурки під рукою, то її можна легко зліпити із пластиліну. Наприклад, найпростішу ялинку або сніговика, як у мене на фото, навіть найменші дітки можуть зліпити самостійно. Для дітей це навіть кращий варіант – якщо вже робити новорічну саморобку, то повністю своїми руками! ?

Новорічна банку зі снігом своїми руками

І так, знімаємо кришку з банки. Її можна покрити сріблястим лаком для нігтів. Свою я пофарбувала червоною акриловою фарбою, що гарно поєднується за кольором із шубою Діда Мороза. Приклеюємо фігурку на внутрішню сторону кришки. Вийшло ось так.

Новорічна банку зі снігом своїми руками

Тепер, готуємо вміст для банки. Заливаємо гліцерин (його я купила у звичайній аптеці). Чим більше гліцерину, тим довше триватиме створена нами “сніжна буря”. У мене гліцерин зайняв 1/3 об’єму банки. Все інше – чиста вода (дистильована або відфільтрована). Не заповнюйте банку до країв, враховуйте об’єм фігурки, яка буде зі снігом всередині. Тепер, в цей розчин засипаємо наш штучний сніг. Ефект снігу може бути створений блискітками, нарізаним дощиком або мішурою. Великі сніжинки можна зробити із крупинок пінопласту. У свій зимовий сувенір я насипала легкі та дрібні блискітки (їх можна купити у будь-яких магазинах з товарами для творчості). Нарізаний дощик, при моїй концентрації гліцерину, виявився важким і падав не так красиво. Дивіться не перестарайтеся з штучним снігом, щоб не вийшло так, що вашу фігурку всередині банки не буде видно через занадто густу хуртовину. ?

Новорічна банку зі снігом своїми руками

Ну і фінал нашого рукодільного чарівництва – щільно закручуємо на банку кришку та перевіряємо герметичність сувеніру.

Новорічний сувенір сніг в банку

Акуратно перевертаємо виріб і … вуа-ля! Просто на очах у нас з’являється казкова чарівна банка зі снігом зроблена власними руками!

Новорічна банку зі снігом своїми руками

Новорічна саморобка Сніг в банці – відео майстер-клас

Пропонуємо Вашій увазі відеоролик, який демонструє покроковий процес створення новорічного сувеніра із снігом у банці. Такий виріб дуже просто зробити власноруч та порадувати себе і близьких новорічним настроєм.

А у цьому сюжеті пропонуються одразу 2 варіанти створення подібного сувеніру – із простою водою всередині, та із гліцерином. Ролик наглядно показує, що для декору такої банки не потрібно витрачати багато часу та грошей.

Ще один варіант “хурделиці у банці” зображений у наступному ролику. Ніжний, гарний шар зі снігом та янголятком усередині не залишить байдужими ані дорослих, ані дітей.

А цей ролик не тільки покроково описує створення банки зі снігом, а й демонструє одразу декілька варіантів її декорування.

Блискучий падаючий сніг довго кружляє навколо фігурки і дитячий захват від зробленого своїми руками новорічного сувеніра-подарунка не затихає. З Новим роком !