Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками -швидко, просто та красиво

Наближається Новий рік, а це свідчить про те, що пора починати прикрашати будинок і наряджати ялинку. Але часто буває так, що в маленьких квартирах зовсім немає місця для лісової красуні. Виходом із такої ситуації може стати проста та красива настінна ялинка з мішури та гірлянди. Така альтернативна штучна ялинка може висіти на стіні за дверима або на самих дверях.

Запропонований спосіб створення новорічного настрою підійде, якщо кімната обклеєна флізеліновими шпалерами, і надалі, після вилучення голок зі стіни не залишиться ніяких слідів. Покроково оформлений майстер-клас з фото дозволить вам легко зробити компактний та важливий атрибут Нового року своїми руками дуже швидко.

Для роботи необхідно взяти:

  • мішуру зеленого кольору;
  • кравецькі голки;
  • електричну гірлянду. 

Як зробити ялинку з мішури і гірлянди своїми руками

Виберіть відповідне місце на стіні для створення новорічної композиції. Можна розташувати красуню за дверима, бо, частіше за все, цей простір пустує без діла. Закріпіть мішуру англійськими шпильками зверху і трохи нижче на 10-15 см, сформувавши верхівку ялинки.

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Далі просто рухайтеся у напрямку справа наліво,  закріплюючи мішуру тільки з країв та поступово збільшуючи довжину кроку. Таким чином, формуються чіткі контури гілочок ялинки.

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Закріпіть гірлянду, також, починаючи зверху і закінчуючи знизу. Щоб вогники добре проглядалися, не губилися в блиску і обсязі мішури, розміщуйте гірлянду трохи далі, ніж закріплювали дощик.

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Прикрасьте свою штучну ялинку новорічними пластиковими кульками, яскравими іграшками, просто підвісивши їх на англійські шпильки, якими кріпився дощик. У разі необхідності можна додати ще голок по центру ялинки.

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Проста і красива настінна ялинка з мішури і гірлянди, яка зроблена своїми руками готова.

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Вмикаємо гірлянду і готуємось зустрічати Новий рік!

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Під ялинку можна покласти гарно упаковані подарунки, фігурки Діда Мороза та Снігуроньки, посадити м’які іграшки-символи року тощо.

Настінна ялинка з мішури і гірлянди своїми руками

Ось так дуже швидко і просто можна власноруч створити у будинку новорічний, святковий настрій та затишок. З Новим роком!

Настінна ялинка з мішури і гірлянди – відео майстер-клас

Цей відеосюжет дуже детально зображує процес створення настінної новорічної красуні із мішури та прикрас. Доречі, настінні розміщення саморобних ялинок на стінах квартир – сучасний модний тренд, який пропагандують сотні дизайнерів по всьому світі. Такі вироби створюються із різноманітних матеріалів та декоруються в залежності від фантазії їх авторів. 

У наступному ролику яскраво демонструються декілька варіантів оформлення ялинок із мішури та гірлянд на стінах – від класичних за формою красунь, до сучасних модернових виробів. 

Цей сюжет доводить, що красива і сучасна ялинка може бути доступною, недорогою та надзвичайно красивою. Автор наглядно показує, що Новорічна красуня може прикрашати будь-який дім навіть якщо вона зроблена лише із вогників. 

Незвичайний дизайн настінної ялинки, яка зображена у наступному відео не зможе залишити байдужим жодного. Виконана настінна красуня із звичайного гілля, тонкої мотузки та декоративних елементів. 

І, наостанок, ще декілька цікавих сучасних настінних ялинок, які можна зробити своїми руками абсолютно кожному. Такі саморобки створять святковий настрій та наповнять атмосферою Нового року вашу оселю.