Красиві сніжинки з серветок своїми руками - схеми вирізання

Красиві сніжинки з серветок своїми руками – схеми вирізання

Напередодні найочікуванішого свята року, завжди нам хочеться якось до нього підготуватися. Прикрашаючи квартиру різними саморобками і різнокольоровими гірляндами, ми прагнемо створити новорічний настрій. Сьогодні я поетапно покажу як робити сніжинки з серветок своїми руками. Думаю, що це найпростіша з саморобок до Нового року. Покроково оформлений майстер-клас з фото дасть можливість навчитися вирізати сніжинки і новачкам.

Для роботи знадобляться:

Красиві сніжинки з серветок своїми руками

  • квадратні паперові серветки – будь-якого кольору і розміру;
  • ножиці і / або канцелярський ніж.

Як вирізати красиві сніжинки з серветок своїми руками

Розкрийте обрану вами серветку і складіть її по діагоналі, щоб у вас вийшов трикутник.

Красиві сніжинки з серветок своїми руками

Потім, складіть цей трикутник ще кілька разів навпіл, поки у вас не вийшов більш маленький трикутник як на фото.

Красиві сніжинки з серветок своїми руками

 Куточок, що стирчить, вам необхідно відрізати. Після цього, у вас в руках буде основна заготовка для всіх ваших майбутніх сніжинок. Тепер, на неї потрібно нанести обрану вами схему вирізання. Зробити це можна олівцем або фломастером. Тепер, вам залишається просто вирізати сніжинку по нанесеному контуру. Коли ви закінчили з вирізанням, то можете акуратно розгорнути вашу саморобку. ?

Красиві сніжинки з серветок своїми руками

Ви можете зробити всі сніжинки білими або ж різнобарвними. Прислухайтеся до своїх бажань і зробіть так, як підкаже вам фантазія. ?

Схеми вирізання сніжинок можете вибрати з тих варіантів, що я зібрала для себе, але можете і самостійно в інтернеті знайти більш підходящі для вас шаблони для вирізання.

Схеми для вирізання сніжинок з серветок Схеми для вирізання сніжинок з серветок Схеми для вирізання сніжинок з серветок Схеми для вирізання сніжинок з серветок Схеми для вирізання сніжинок з серветок Схеми для вирізання сніжинок з серветок

Такими ажурними і дуже красивими сніжинками з паперових серветок дуже легко прикрасити ваші вікна. Для цього, вам потрібен шматочок мила і невелика ємність з водою. Трохи змочіть куточок мила, помажте ним скло, це буде свого роду клеєм, на який ви зможете приклеїти свою саморобку. З наступаючим вас Новим роком ! ?

Відео для початківців – Як зробити сніжинку з серветки своїми руками – Канал “МОДНЫЕ КУКЛЫ”

Ще гарне відео від каналу “Розумна Дитина”

Як красиво вирізати сніжинку – Відео інструкція – Канал “ADARA DIY”