Красиві квіти з ватних дисків своїми руками

День матері відзначають у всьому світі. І крім добрих слів, мамам приємно в цей день отримати від своїх дітей щось зроблене своїми руками. Використовуючи цей простий майстер-клас і покрокове фото, ваша дитина легко може зробити красиві і ніжні квіти з підручних матеріалів. Я розповім як легко і просто робити квіти з ватних дисків і паличок. Зробити такі кали своїми руками дуже просто. Саморобки виходять дуже красиві і ніжні.

Отже, для роботи приготуйте:

Квіти кали з ватних дисків своїми руками

  • ватні диски;
  • шматочок вати;
  • дерев’яні шпажки;
  • тейп-стрічку зеленого кольору;
  • красиву стрічку;
  • баночку гуаші жовтого кольору;
  • прозорий універсальний клей «Дракон»;
  • прищіпки.

Як зробити квіти кали з ватних дисків своїми руками

Відокремте невеликий шматочок вати і намотайте його на гострий кінчик дерев’яної шпажки.

Квіти кали з ватних дисків своїми руками

Умочіть намотану ватку в жовту гуаш і зніміть зайву фарбу ватним диском. Це буде тичинка майбутньої кали з ватних дисків.

Квіти кали з ватних дисків своїми руками

Намотайте на дерев’яну шпажку зелену тейп-стрічку, відступивши від жовтої тичинки на 1,5-2 сантиметри. Намотуйте стрічку навскоси, добре натягуючи її.

Квіти з ватних дисків своїми руками

Нанесіть прозорий універсальний клей на край ватного диска. Зафіксуйте його навколо дерев’яної шпажки біля початку тейп-стрічки. Тимчасово закріпіть ватний диск прищіпкою. Залиште сформовані таким чином квіти з ватних дисків до повного висихання клею.

Квіти з ватних дисків своїми руками

Зніміть прищіпки і сформуйте невеликий букет з калл.

Квіти з ватних дисків своїми руками

Зав’яжіть букет красивою стрічкою і вручайте!

Квіти з ватних дисків своїми руками

Якщо ви хочете навчити робити подібні квіти з ватних дисків і паличок діток дошкільного та молодшого шкільного віку, то роботу можна полегшити. Досить замінити дерев’яну шпажку і процес її декору на звичайну соломинку для коктейлю зеленого кольору, вставити в неї паличку, а універсальний клей замінити на клей ПВА.