Картини-розмальовки за номерами – подарунок своїми руками на Новий рік

Я вирішила під Новий рік порадувати подругу і намалювати яскраву і класну картину в подарунок. Картини художників завжди цінні, тому, що вони намальовані від серця. Я завжди захоплювалася живописом і певні здібності у мене є, але на цей раз я вирішила вчинити інакше і замовила набір розпису по номерам по інтернету, в який входило наступне:

  • акрилові фарби,
  • полотно з розміткою малюнка
  • кисті різних розмірів.

Картини-розмальовки за номерами на полотні

При покупці набору я на сайті ознайомилася з описом продавця і зрозуміла, що намалювати яскраву і цікаву картину в подарунок не так вже й складно. У підсумку, коли прийшов набір я приступила до справи. В результаті роботи зрозуміла, що картини-розмальовки за номерами виходять дуже стильними і красивими. Набір прийшов з усім необхідним для малювання. Додатково щось шукати або докуповувати мені не довелося.

Як розфарбувати розмальовку за номерами

Починаючи роботу над картиною-розмальовкою я взяла прислане полотно з розміткою і встановила його прямо перед собою.

Потім, взяла зазначені в докладній інструкції акрилові фарби і стала промальовувати фонові деталі. На схемі і на упаковці з фарбами вказані номери, тому, малюючи ви не помилитеся. Моя розмальовка схема набула вигляду як на фото.

Картини-розмальовки за номерами на полотні

Потім я стала брати і інші фарби вказані на схемі і згідно з розміткою промальовувати деталі. У процесі малювання використовувала, в основному, кисть з найбільшим діаметром. У моїй картині-розмальовці так було зручніше наносити кольори. Покроково відзняті фото дають можливість послідовно простежити процес малювання картини. Скажу тільки, що розфарбовувати такі картини-розмальовки за номерами просто і цікаво, головне, уважно слідувати інструкції.

Картини-розмальовки за номерами на полотні

Картини-розмальовки за номерами на полотні

Картини-розмальовки за номерами на полотні

На написання картини у мене пішло, приблизно, два дні, але отриманий результат і задоволення від малювання цього варто було.

Картини-розмальовки за номерами на полотні

Картина вийшла яскравою і об’ємною. Результат можете оцінити самі. Особисто я люблю малювати і цей процес мене просто захоплює.

Картини-розмальовки за номерами на полотні

Зауважу, що при написанні картини фарбу краще не економити. Так і цифри розмітки не буде видно, і картина буде виглядати природно. Подруга, я думаю, буде рада такому подарунку на Новий рік, а може і сама зацікавиться живописом. Хто зацікавився моїм захопленням може також замовити в інтернеті картини-розмальовки за номерами. Таких наборів в інтернеті безліч: самої різної складності і тематики. Малюйте теж прекрасні картини своїми руками!