Бутон троянди з гофрованого паперу з цукерками своїми руками

Сьогоднішній покроково оформлений майстер-клас демонструє як легко і просто зробити бутон троянди з гофрованого паперу з цукерками. Цукерки для саморобки потрібні зовсім звичайні і не дорогі, головне, щоб вони були в обгортці. ? Залежно від розміру і форми обраної вами цукерки для сецевини бутончика, можна зробити маленькі або великі закриті бутони. Ніжний і простий у виготовленні бутон троянди красиво виглядає як в солодких букетах, так і в інших квіткових композиціях. Ви будете здивовані, які різні різновиди рожевих бутончиків ви зможете зробити своїми руками просто змінюючи форму і розмір цукерок і колір паперу.

Як зробити бутон троянди з гофрованого паперу з цукерками

Робити таку закриту квітку зовсім легко. По суті, це просто загорнута в гофрований папір цукерка. Починаючи роботу, нарізаємо потрібного кольору папір на смужки такої довжини, щоб вони пару раз обгорнули обрану для серцевинки цукерку і закрили її майже повністю. Якщо захочете, щоб цукерку зовсім не було видно, то виріжте смужку саме такого розміру і обгорніть її навколо цукерки, тримаючи її за обидва хвостики одночасно.

Як упакувати подарунок своїми руками

Для своєї роботи я зробила бутони з паперу коричневого і білого кольорів.

Як упакувати подарунок своїми руками

Нижній край закритих квітів декоруємо так само, як і у троянд, що розпустилися. Я роблю нижні пелюстки з гофрованого паперу зеленого або коричневого кольору. Колір паперу підбирається індивідуально так, щоб він контрастував з бутоном і відповідав колірній гамі композиції.

По суті, бутон троянди,  що не розпустилася, з гофрованого паперу та цукерок готовий. У такому вигляді його можна закріплювати в будь-якій композиції. Якщо потрібна довга ніжка, то можна закріпити його на зубочистці або шпажці, обмотаній папером потрібного кольору.

Як упакувати подарунок своїми руками

Ось як бутони троянд з паперу з цукерками виглядають в моїй готової композиції .

Бутон троянди з гофрованого паперу та цукерок своїми руками

Бутон троянди з гофрованого паперу та цукерок своїми руками

Використовуючи цей майстер-клас, тепер навіть для початківців майстрів не буде проблемою зробити ніжні і красиві, великі і маленькі закриті бутони троянди найрізноманітніших різновидів.