Чорна вишиванка – одяг козаків характерників. Купити чорну вишиванку.

Козаки-характерники були елітою війська, проходили навчання в храмах Сварога і Перуна і були окремою групою козацтва, як відзначали історики – вони народжувалися один на сотню, або тисячу воїнів, це були маги від народження, яких і куля не брала.

12

34

Чоловічі чорні вишиванки – купуйте та носіть на здоров’я.

Силу свою вони брали від Землі – матінки, яку вони боронили від ворогів. Назва походить від волі, сильного характеру, та незвичайних талантів. Більшість гетьманів та отаманів Запоріжжя були характерниками, серед них: Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Дмитро Вишневецький, Іван Богун та інші.

Характерники вміли підкорювати погоду, зупиняти кулі, наводити на ворогів морок, передбачати результат бою. Український народ у всі віки ставився до вишиванок як до святині, адже візерунки на сорочках були оберегами і мали сакральну силу. Особливо шанобливо до вишиванки ставилися козаки- характерники, для яких вишита сорочка була одягом сили, вона несла у собі, як вони вважали, природну магію.

Сорочки козаків характерників вишивалися на чорному полотні, що символізувало землю, геометричний орнамент мав магічні знаки та символи, які несли заклинання на довге життя, багатство, щасливу долю, здоров’я та захист від нечистої сили. Крім сорочок магічні малюнки чорного та червоного кольору наносилися також на тіло характерника у вигляді татуювання.

56

У нас Ви можете купити також і жіночі вишиванки чорного кольору.