Заморожені персики: як заморозити персики на зиму в морозилці

Персики – це неймовірно смачна їжа. От тільки взимку вони дуже дорого коштують, та і не завжди мають хороший смак. Але що ж робити, якщо хочеться поласувати персиком, наприклад, в грудні? Все просто – заморозити  фрукти.

Вибір і підготовка продукту

Щоб персики не зіпсувалися в процесі зберігання, треба брати тільки стиглі плоди, на яких немає ніяких ушкоджень. Інакше вони можуть почати гнити.

Як заморозити персики

Фрукти необхідно ретельно вимити та промокнути паперовим рушником.

Способи заморозки персиків на зиму

Як заморозити цілі персики з кісточкою

Фрукти треба загорнути в папір, причому, кожен персик окремо. А потім скласти їх в пакет та відправити в морозильну камеру. Розморожують такі персики при кімнатній температурі. На смак вони будуть зовсім як свіжі.

Як заморозити персики з пергаментом

Фрукти треба обережно розрізати на дві половинки та витягти кісточку. Після цього персики викладають в контейнер так, щоб зріз був вгорі та накривають їх пергаментом. Папір має збігатися по розміру з розмірами контейнеру. На пергамент викладають другу частину половинок, але вже зрізом вниз. Потім контейнери ставлять в морозильну камеру.

Як заморозити персики

Як заморозити персики розсипом

Фрукти можна заморожувати як зі шкіркою, так і без неї. Якщо треба зняти шкірку, варто помістити персики в киплячу воду на кілька секунд. Завдяки такій процедурі шкірка зніметься дуже легко.

Як заморозити персики

Персики треба розрізати на дві або чотири частини і потримати 15 хвилин в підкисленій воді. Це робиться, щоб вони не стали темнішати. Можна цього і не робити, але тоді фрукти будуть виглядати гірше.

Потім частинки треба викласти на якесь деко, вистелене поліетиленом та поставити в морозилку. Коли вони добре заморозяться і вже не зможуть склеїтися між собою – перекласти в кульок або контейнер та знову відправити в морозильну камеру.

До речі, доки персики заморожуються, варто покласти деко в якийсь великий пакет, щоб вони не ввібрали в себе сторонні запахи.

Як заморозити персики

В цьому відео можна побачити способи заморожування персиків

Як заморозити персики з цукром

Такий вид заморожених персиків можна використовувати як начинку, тому плоди треба помити, витягти з них кісточки та порізати невеликими кубиками або шматочками.

Фрукти треба скласти в контейнери, можна їх пересипати цукром. І відправити в морозильну камеру.

Як заморозити персики

Як заморозити персики в сиропі

Для сиропу треба взяти 700 грамів цукру на літр води. Персики ріжуть на половинки та четвертинки, складають в контейнер, заливають сиропом, щоб він повністю покривав фрукти, але не виливався з контейнеру при закриванні.

Як заморозити персики

Як заморозити пюре з персиків на зиму

Фрукти чистять, кладуть в блендер та перетворюють в однорідну масу. Можна додати трохи цукру.

Пюре можна розкласти в пластикові стакани або в форми для льоду. Стакани необхідно загорнути поліетиленом та поставити в морозилку. А кубики витягають з форм і складають в пакет.

З такої заморозки виходить чудовий і ароматний наповнювач для каш.

Як заморозити персики

І наостанок ще одне відео з порадами, як заморозити персики, щоб вони не чорніли.