Як зберігати ягоди лимоннику китайського на зиму в домашніх умовах

Шкода, але купити на ринку лимонник рідко кому вдається, до того ж якість куплених плодів не зрівняється зі свіжозібраними. Все через те, що ягідки не можуть довго зберігатися після збору врожаю.

Зрізати лимонник слід дуже акуратно тому що, після ушкодження плоди пустять сік, і вони будуть придатні до вживання менше передбачуваного терміну.

Особливості зберігання лимонника на зимову пору

Зрізані кисті необхідно обережно укладати в плетений кошик, щоб вони не пом’ялися. Зберігати лимонник до моменту переробки в металевому посуді не слід, в такій ємності ягідки окислюються. Важливо пам’ятати, що вже через 24 години, після збору, урожай лимонника може зіпсуватися. Він занадто «крихкий». Тому господаркам необхідно правильно розрахувати свій час, для того щоб встигнути за один день і зібрати урожай і відразу ж його переробити одним із способів.

Поширені методи зберігання лимонника на зиму

Десертні заготовки

Лимонник – це відмінний продукт для приготування варення або джему, компоту або навіть вина. Вичавивши сік з плодів цієї рослини, його треба законсервувати (після закінчення певного періоду сік перетвориться в желе) інакше він не зможе простояти довгий час. Всі перераховані заготовки прекрасно простоять до наступного врожаю, тобто цілий рік.

Лимонник в сушеному вигляді

Цей метод є більш поширеним. Після сушіння лимонник зберігає свої корисні якості протягом 3 місяців. Детальніше.

Лимонник з цукром

Урожай лимонника можна перетерти з цукровим піском. Готову суміш необхідно помістити в холодильник або, для того щоб продовжити термін придатності корисного пюре, відправити його в морозильну камеру.

Замість цукру можна використовувати також і мед – див. відео: ЛИМОННИК КИТАЙСЬКИЙ РЕЦЕПТ! КОРИСТЬ І ЗАСТОСУВАННЯ ЛИМОННИКА (ЛІКУВАННЯ, СХУДНЕННЯ, СПОРТ)

Також в народній медицині відомо багато лікарських засобів з плодів лимонника, які допомагають при різних захворюваннях. Якщо ставитися до всіх перерахованих вище порад відповідально, то вдасться відчувати смак цілющого лимонника цілу зиму.

Див. відео:

Як заморозити ягоди лимоннику китайського

Заморозьте ягоди на тарілці одним шаром, потім пересипте в пакет і відправляйте в морозилку для тривалого зберігання.