Як заморозити перець на зиму

Заморожування – це один з найпростіших та найкращих способів зберігання овочів взимку. Заморожені овочі не втрачають своїх корисних цінностей, їх можна використовувати для різноманітних страв. То ж зараз ми розкажемо, я правильно заморожувати один з найпопулярніших видів овочів – перець.

Як вибрати перець для заморожування

Щоб заморожувати перець, краще брати плоди з товстими м’ясистими стінками. Він не втратить свою форму і соковитість під час заморожування та після розморожування. Також перед тим, як заморожувати, переберіть плоди та виберіть тільки цілі, без будь-яких ушкоджень.

Перець добре вимийте, посушіть, виріжте плодоніжки, дістаньте насіння та наріжте тою формою, яка буде найбільш підходяща.

Заморожування перцю для заправки або рагу

Якщо перець буде використовуватися для заправки – тоді нарізайте його невеликими шматочками, складайте в пакети порціями і відправляйте в морозильну камеру. Він може зберігатися цілий рік, головне, щоб температура стабільно трималася на позначці -18 градусів за Цельсієм.

заморозка перцю для заправки

До речі, можна заготувати не один перець, а цілу суміш овочів. Найкращим буде варіант, в який окрім перцю ще входитиме кукурудза, зелений горошок, цвітна капуста.

суміш овочів

Як заморозити перець для фарширування

Багатьом хочеться ласувати фаршированим перцем не тільки влітку. Саме для них ми пропонуємо два способи заморозки перчин.

Перший спосіб полягає у тому, що ви зразу ж начиняєте перець фаршем і заморожуєте в такому вигляді. Такі перчини  не треба розморожувати, їх просто підігрівають або проварюють в соусі.

Другий варіант – заморожування самих перчин, які будуть фаршируватися вже після розморожування.  Підготовка перцю до заморожування наступна. Спочатку у нього треба відрізати плодоніжки, витягнути насіння та опустити в окріп на 20 секунд, а потім зразу ж перемістити в холодну воду. Так перець стане м’якішим і не буде ламатися. Потім висушіть його на паперовому рушнику, складіть перчини одна в одну, наче паперові стаканчики, помістіть в пакет і відправляйте в морозильну камеру.

перець для фарширування

В цьому відео ви зможете побачити 2 способи заморозки перцю:

То ж ніколи не лінуйтеся заморожувати перець на зиму. Це зовсім нескладно, і ви зможете ласувати свіжим вітамінним овочем цілий рік.