Як приготувати пюре з чорної смородини: смачний домашній рецепт заготовки на зиму.

Як приготувати пюре з чорної смородини: смачний домашній рецепт заготовки на зиму.

Які варіанти заготовки чорної смородини на зиму ми знаємо? Варення, джем – це занадто банально, та й не всім подобається, що при термічній обробці більшість вітамінів зникає. Заморозити цілком? Можна, але що потім з нею робити? А що якщо зробити пюре і заморозити його? Воно займає не багато місця і саме по собі пюре – це вже готовий десерт. Давайте спробуємо?

Переберіть смородину, приберіть листочки, гілочки і вимийте ягоди.

пюре з чорної смородини

пюре з чорної смородини

Засипте чорну смородину в каструльку, пересипте цукром і перемішайте, щоб смородина пустила сік.

пюре з чорної смородини

Щоб пюре із смородини не було занадто нудотним, беріть цукру наполовину менше, ніж ягід, тобто, на 1 кг ягід потрібно 0,5 кг цукру.

Поставте каструлю на вогонь і постійно помішуйте, поки цукор повністю не розчиниться. Довго варити смородину не варто, 5 хвилин цілком достатньо, щоб ягідки розм’якли і цукор розтанув.

Поки ягоди гарячі, перетріть їх через дрібне сито. Це не обов’язково, але в деяких десертах шматочки шкірки і насіння будуть зайвими.

пюре з чорної смородини

Ось і все, пюре з чорної смородини готове. Можна розлити його по пластиковим коробочкам і поставити в морозильну камеру.

Це вже готове фруктове морозиво, яке можна їсти відразу як воно замерзне, або почекати до зими. Термін зберігання в морозильній камері фруктового пюре досить довгий, і не бійтеся запасатися цим смачним і корисним десертом.

Якщо смак чорної смородини вам здається занадто різким, можна розбавити його вершковим йогуртом, або кефіром і точно так само заморозити в порційних формочках.

пюре з чорної смородини

Ще один варіант, як можна заморозити пюре з чорної смородини на зиму, дивіться на відео: