Як правильно зберігати льодяники після придбання

Люди дуже рідко стикаються з питанням зберігання льодяників, але буває так, що все-таки доводиться уберегти їх до особливого випадку або їх виявилося настільки багато, що з’їсти за короткий час не вийде.

Тому знати, як найкраще зберігати льодяники в домашніх умовах нікому не буде зайвим. Правила дуже прості.

Як вибрати та як зберігати льодяники вдома

Для початку, найголовніше не помилитися в якості солодкого продукту: не купити вже прострочений товар. Зазвичай недобросовісні продавці ховають зіпсовані цукерки, пропонуючи їх у розфасованому вигляді. Споживач завжди має право запросити інформацію про склад і дату виготовлення льодяників. Також можна потрапити на неякісні солодощі під час знижок і акцій. Занадто низька ціна за недавно дорогий продукт повинна насторожити. Товар, швидше за все, вже прострочений або термін його придатності наближається до кінця.

Неправильно відправляти льодяники на зберігання в холодильник. В такому місці погіршаться їх смакові якості. Оптимальними температурними умовами для зберігання льодяників вважаються показники в межах від +15 °С до +18 °С.

Не можна допускати, щоб на цукерки потрапляли сонячні промені. Ще для зберігання льодяників потрібно вибрати місце, де невисока вологість повітря. Льодяники не люблять сусідів із різким ароматом, тому їх слід помістити в герметично закриту тару, особливо, якщо вироби без обгортки. Вжити цей кондитерський виріб бажано за 6 місяців.