Як правильно заморозити петрушку на зиму

Петрушку можна сміливо додавати в різноманітні страви, адже вона завжди робить їх тільки смачнішими. До того ж, ця рослина дуже корисна. А щоб їсти петрушку весь рік та не витрачати зайвих грошей на купівлю свіжої, можна її заморозити.

Замороження цілими пучками

Це – найпростіший спосіб, оскільки петрушку треба тільки промити під холодною водою, просушити, сформувати з неї букетики, загорнути в харчову плівку та покласти в морозильну камеру. Варто відзначити, що сушити петрушку необхідно на рушнику і не лишати її там більше ніж на дві години. Інакше вона почне в’янути.

Замороження петрушки пучком

Використання

Коли петрушка заморозиться, її гілки не будуть злипатися, при тому що сама петрушка виглядатиме, як щільна ковбаска. Якщо треба її в щось додати, можна просто розгорнути, відрізати необхідну частину зелені, зразу ж загорнути та покласти назад. Не лишайте петрушку надовго поза морозилкою – вона почне псуватися.

Замороження петрушки на зиму в олії

В цьому випадку петрушку теж треба помити, висушити, а потім дрібно порізати та змішати з олією. Можна використовувати оливкову чи соняшникову. Як варіант – вершкове масло, розтоплене в мікрохвильовці або на паровій бані.
Суміш треба вилити в посуд, в якому вона заморожуватиметься. Найкращій варіант – форми для льоду. Також можна використати і контейнер, але він  повинен бути зручним для нарізання льоду на смужки.

Замороження петрушки в маслі

Використання

Такий кубик зелені з льодом можна додати в будь-який гарнір, аби він мав цікавий запах і приємний аромат.

Замороження льоду з петрушки

Якщо ви не хочете використовувати олію – можна просто заморозити лід з петрушкою. Для цього треба подрібнити петрушку, скласти в формочки, залити її  холодною кип’яченою водою та поставити  в морозильну камеру. Потім кубики дістають і перекладають в пакет.Замороження льоду з петрушки

Використання

Такий вид заморозки також можна класти в другі страви або кинути кубик в борщ чи суп. На відміну від варіанту з олією чи маслом, така петрушка буде зовсім некалорійною.

А в цьому відео можна побачити ще один спосіб заморожування петрушки: