Як найкраще зберігати капкейки після придбання

Капкейкм відносяться до дуже смачних, але вимогливих, в плані зберігання, десертів. При цьому потрібно пам’ятати, що термін придатності красивого тістечка зовсім невеликий.

Для того щоб уберегти капкейки в придатному стані, протягом деякого часу до подачі на стіл, необхідно запам’ятати кілька важливих нюансів.

Час зберігання в придатному стані різних видів капкейків

Природно, що краще за все вжити капкейки відразу ж після приготування, але так не завжди виходить.

Найоптимальнішим місцем для зберігання капкейків є холодильник. Максимально подібні ласощі можуть в ньому зберігатися протягом 5 діб. Але якщо на капкейці є кремова «шапочка», то цей термін уже зменшується до 3 діб.

Якщо при приготуванні солодких ласощів використовувалися вершки натурального походження, і не були використані консерванти, то вжити такий капкейк потрібно протягом півтора доби.

Десерт залишатиметься м’яким разомі з прикрасою, якщо його відправити в холодильник в тій упаковці, в якій вони були придбані. Якщо є впевненість в тому, що продукт якісний, то не варто переживати, що він «сяде» або придбає рихлу структуру.

Тара для зберігання капкейків

Правильно відправляти капкейки в холодильний пристрій на зберігання прямо в тій упаковці, в якій вони були куплені. Але якщо вона чомусь не підходить, то можна використовувати будь-яку картонну упаковку (без стороннього запаху) або спеціальну ємність, що герметично закривається, в якій прийнято зберігати торти.

Коли капкейки прикрашені кремом із мастики або фруктів (такий крем прийнято вважати найстійкішим і найпрактичнішим), то їх можна дуже акуратно обгорнути харчовою плівкою прямо на тарілці.

Задовго до того, як подавати капкейки з масляним кремом (тільки з цим кремом), на стіл їх слід вийняти з холодильного пристрою й залишити на кухні на 1 годину.

Як зберігають капкейки в морозильній камері

Цей спосіб зберігання маловідомий і рідко ким використовується, але саме він допоможе вберегти свіжість десерту протягом цілого місяця. Однак такий варіант підходить тільки для свіжоспечених тістечок. Для того щоб капкейки заморозити, їх необхідно розмістити в герметичному контейнері й відправити в морозилку. Таким чином, дозволяється зберігати десерт із будь-яким видом крему.

Перед подачею заморожених капкейків на стіл їх потрібно буде тільки потримати в умовах кімнатної температури десь близько 20 хвилин. Після розморожування їх смак залишиться таким же ніжним і м’яким.