Варення з яблук з корицею часточками – покроковий фото рецепт як зварити варення з яблук на зиму.

Зазвичай, я варю це варення з яблук восени, коли вже зібрано врожай і плоди вже досягли максимальної зрілості і цукристості. Іноді варення роблю з великою кількістю сиропу, а іноді, як цього разу, готую так, що сиропу в ньому зовсім мало. Такий рецепт приготування заготовки дає мені можливість отримати максимально “сухі” яблучні дольки, які я використовую не тільки як варення, але і як красиву начинку для різної випічки.

Щоб приготувати яблучне варення за цим рецептом нам знадобиться:

яблука

  • яблука – 1 кг;
  • цукор – 0,8-1,1 кг;
  • вода – 300 мл;
  • кориця – до смаку.

Як варити варення з яблук з корицею часточками.

Починаємо приготування з підготовки плодів: помиємо, почистимо від шкурок і серцевини, наріжемо красивими продовгуватими часточками як на фото.

Варення з яблук з корицею часточками

Тепер, швидко варимо сироп з цукру і води.

Сироп для варення

Коли цукор розчиниться – посипаємо корицею

Сироп для варення з корицею

і всипаємо підготовлені яблучні дольки.

Варення з яблук з корицею часточками

Даємо їм настоятися не менше 5 годин. Кількість цукру в сиропі залежить від того, наскільки солодкі або кислі Ваші яблучка, і наскільки солодке варення Ви хочете отримати.

Ставимо ємність з варенням на слабенький вогонь і так доводимо до кипіння. При акуратному помішуванні, не збільшуючи силу вогню, даємо покипіти хвилин 15 і відставляємо для настоювання на час, не менше, ніж 5 годин.

Варення з яблук з корицею часточками

Таке варіння варення повторюємо ще 2-3 рази.

Гарячим яблучне варення розфасовуємо по призначеним для зберігання ємностям. Розкладаємо акуратно, щоб не пошкодити часточки.

Варення з яблук з корицею часточками

Накриваємо поліетиленовими кришками і відправляємо зберігатися в місце, де зберігаєте і заготовлену раніше домашню консервацію.

Варення з яблук з корицею часточками

Таке варення з яблук з корицею, зварених красивими і апетитними дольками, добре зберігається, хоча шанси простояти довго у нього не великі. Любителі яблучних заготовок швидко оцінять його по достоїнству і, тому, я готую його, зазвичай, в максимально можливій для нас кількості.

Варення з яблук з корицею часточками