Цукати з персиків: готуємо домашні цукати з зелених та стиглих персиків

Цукати з персиків: готуємо домашні цукати з зелених та стиглих персиків

Причин, чому у вас може раптово виявитися багато не дозрілих персиків маса. Але що з ними робити? Так, це персики і вони пахнуть як персики, але ж вони жорсткі і зовсім не солодкі і ніякої радості від їх вживання в такому вигляді ви не отримаєте. А чому б не зробити з них цукати? Це смачно, корисно, і не дуже клопітно.

цукати з персиків

Вимийте персики і очистіть їх від шкірки. У зелених персиках часто кісточка відходить дуже погано, і вам потрібно постаратися, щоб нарізати їх більш-менш однаковими часточками.

Зваріть сироп. На 1 кілограм очищених персиків потрібно взяти один літр води і 1 кілограм цукру.

Тепер потрібно гарненько просочити персики сиропом, але не зварити їх. Для цього, закип’ятіть сироп і коли цукор повністю розчиниться, опустіть в нього часточки персиків. Як тільки сироп з персиками закипить, каструлю потрібно зняти з плити і почекати, поки сироп охолоне.

цукати з персиків

Знову поставте каструлю на вогонь, закип’ятіть і знову приберіть з плити. Цю процедуру потрібно проробити кілька разів, поки персики не просякнуть сиропом і не стануть більш м’якими.

Коли ви вирішите що персики достатньо просочилися сиропом, викладіть їх на друшляк, щоб вони гарненько обтекли. Персиковий сироп не виливайте. Може бути пізніше вам захочеться пастили ?

Отже, персики стекли і тепер їх потрібно висушити. Це роблять просто на відкритому повітрі або в електросушарці.

цукати з персиків

На свіжому повітрі, при гарній погоді час сушіння цукатів з персиків 3-4 дні.

цукати з персиків

Для нетерплячих є електросушарка, в якій цей час скорочується до 6 годин, в режимі медіум (+55 градусів). Ще більше прискорювати час сушіння не варто, так як персики дуже ніжні і в духовці вони можуть перегоріти і стати жорсткими.

цукати з персиків

Очікування того варте, адже в підсумку ви отримаєте чудові і ароматні цукати з персиків.

Обсипте готові цукати цукровою пудрою і спробуйте. А що залишиться, складіть в скляну банку з кришкою і зберігайте в темному і прохолодному місці.

цукати з персиків

Ще про два способи приготування цукатів з персиків, дивіться на відео: