Свіжі відбивні зі свинини про запас – рецепт як приготувати відбивні і консервувати їх на зиму.

Свинячі відбивні котлети без кісток готуються з частини свинячої туші, яка називається вирізкою. Цей рецепт стане в нагоді тоді, коли такого м’яса у Вас багато і просту тушонку з нього робити шкода. Заготівля дозволить мати під рукою швидкі і смачні готові відбивні до будь-якого гарніру.

Як приготувати відбивні котлети про запас.

Свинячу вирізку наріжте поперек волокон на шматки товщиною до двох сантиметрів. Відбийте котлети кухонним молотком до товщини в один сантиметр і посоліть їх. Змішайте пшеничне борошно вищого гатунку з розмеленим кмином і обваляйте котлети в цій паніровці. Розігрійте на сковороді свинячий жир і обсмажте котлети до рум’яного кольору. Складіть котлети в літрові банки, кожен їх шар поливайте соусом: томатним або білим на основі борошна та кісткового бульйону. Закатайте літрові банки герметично кришками, а потім поставте їх на стерилізацію. Якщо будете стерилізувати котлети в звичайній каструлі, то для стерилізації потрібно рівно 2 години. Якщо ж у вас є спеціальний домашній стерилізатор, то стерилізацію можна скоротити до 1 години.

Консервовані свинячі відбивні котлети взимку можна розігріти, вийнявши їх з банок або знявши кришку і поставивши банку в киплячу воду на 40 хвилин. Другий спосіб розігрівання кращий – котлети розігріються разом з соусом і смак у них буде як у тільки що приготовлених.