Смачний джем з аличі без кісточок на зиму

Смачний джем з аличі без кісточок на зиму

Пропонований в цьому рецепті джем з аличі виходить не приторний, густої консистенції, має легку кислинку. Кардамон додає заготівлі благородства і додає приємний, ледь відчутний аромат. Якщо ви ласун, то в процесі варіння джему потрібно просто додати трохи більше цукру.

Загалом, використовуючи запропонований в цьому покроково оформленому фото-рецепті спосіб приготування, дійте з огляду на свої смакові вподобання і джем з аличі вийде таким, як потрібно саме вам.

Для приготування потрібно:

Джем з аличі жовтої без кісточок

  • алича жовта 1 кг;
  • кардамон 2 шт .;
  • цукор 1 кг.

Як приготувати джем з аличі в домашніх умовах

Аличу ретельно промиваємо, перебираємо від листя і сміття, кладемо в каструльку. Від кісточок очищати не потрібно, потім все одно аличу протирати через сито. Наливаємо воду таким чином, щоб вона покривала аличу приблизно на 1/5. Ставимо на плиту, чекаємо активного кипіння. Проварюємо на маленькому вогні, поки плоди не перестануть бути твердими.

Джем з аличі жовтої без кісточок

Охолоджуємо до теплого стану і перетираємо через сито.

Джем з аличі жовтої без кісточок

У аличеве пюре додаємо цукор і злегка роздавлений кардамон. Після кипіння варимо 10 хвилин, знімаємо утворену пінку. Охолоджуємо. Такий варіння потрібно проробити в кілька підходів, до того моменту, поки маса не буде тієї густоти, яка вам потрібна. З готового продукту виймаємо кардамон і розливаємо по підготовленим банкам, закочуємо кришками.

Зробити такий джем з аличі жовтої зможе навіть початківець кухар, рецепт досить простий, але дуже смачний.

Джем з аличі жовтої без кісточок

Такий густий джем з аличі можна використовувати для перекладання коржів для торта, робити з нього начинку для пирогів, та й просто їсти, щедро намазавши на булочку.