Смачне сире варення з персиків - простий рецепт без варіння

Смачне сире варення з персиків – простий рецепт заготовки без варіння

Цукерки? Навіщо нам цукерки? Ми тут … персиками балуемся! 🙂 Свіжі сирі персики з цукром заготовлені на зиму запропонованим тут способом, подарують взимку справжню насолоду. Щоб в похмурі і холодні сезони року сміливо насолоджуватись смаком і ароматом свіжих ароматних фруктів, заготовте на зиму варення з персиків без варіння. Так зване, холодне чи то сире варення. Покроково оформлений рецепт з фото допоможе вам зробити заготовку швидко і просто. Зауважу, що до процесу приготування цієї смакоти можна й потрібно залучити молодших членів родини. Зізнаюсь, що у мене, коли я роблю сире варення з персиків, від них, просто, відбою немає. ?

Все що нам знадобиться це:

  • персики – 1 кг;
  • цукор – 1 кг.

Як приготувати варення з персиків без варіння

Для цієї заготовки відбираємо повністю достиглі фрукти.

Варення з персиків без варіння

Сорт обираємо такий, щоб добре знімалася шкірка і відокремлювалася кісточка. Персики ніжно миємо і знімаємо шкірку. На м’якоті в процесі обробки можуть з’явитися плями від дотиків – це не страшно, видаляти такі міста не треба.

Варення з персиків без варіння

Відокремлюємо м’якоть персиків від кісточок.

Варення з персиків без варіння

Перебиваємо її в блендері. Попередньо можна порізати на більш дрібні шматки. Якщо немаєте блендера, то можна скористатися звичайною м’ясорубкою.

Сире варення з персиків

Отримане персикове пюре не обов’язково має бути абсолютно однорідним. Можуть бути і невеликі шматочки персика.

Сире варення з персиків

Розчиняємо в персиковому пюре цукор.

Пюре з персиків та цукру розфасовуємо в чисті, краще стерильні , банки.

Сире варення з персиків

Це, так зване, сире варення з песиків зберігаємо в холодильнику. Як бачите, у мене вже і малинове варення без вари припасено. ?

Сире варення з персиків

Взимку, солодке і ароматне персикове варення з цукром стане не тільки окрасою, але й смачним доповненням до домашніх десертів. Така заготовка – ароматний, яскравий і приємний привіт від жаркого літа. ? А діти з великим задоволенням будуть їсти млинці, оладки чи сир зі свіжими персиками. Особливо, якщо брали участь в приготуванні. Смачного!