Сік з манго - як приготувати і зберегти на зиму

Сік з манго – як приготувати і зберегти на зиму

  • Сік з манго – корисний і освіжаючий напій, а в Європі він обійшов за популярністю навіть яблука і банани. Адже манго унікальний фрукт, він їстівний в будь-якій стадії стиглості. Так що, якщо ви купили недозрілі плоди манго, не засмучуйтеся, а зробіть з них сік на зиму.

У магазинах продається манговий сік, але він занадто водянистий, і його користь вельми сумнівна. Краще зробити сік самостійно, тим більше, що це дуже просто.

При виборі манго, не дивіться на колір шкірки, вона може бути різною. Вибирайте носом. Якщо плід не пахне зовсім – значить він недозрілий. Якщо явно відчувається запах бродіння – на жаль, він вже перезрів. Якщо манго має яскраво виражений, приємний фруктовий аромат – це саме те, що вам потрібно.

Візьміть 1 кг манго. Ідеально, якщо вони будуть різного ступеня зрілості.

  • 0,5 л води;
  • 200 г цукру.

Вимийте плоди, витріть насухо, зніміть з них шкірку і видаліть кісточку.

Наріжте манго на шматочки і складіть в чашу блендера. Подрібніть м’якоть, до отримання однорідного пюре. Можна скористатися соковижималкою, і в цьому випадку, м’якоть можна використовувати для приготування джему з манго .

Сік з м’якоттю найкорисніший, тому, не рекомендується його проціджувати.

Додайте в пюре воду, цукор і поставте сік на вогонь. Закип’ятіть манговий сік, відразу ж розливайте його по пляшках і закривайте кришками.

Точно так само можна робити манговий сік разом з яблучним, ананасовим, або будь-яким іншим соком, щоб урізноманітнити смак і зробити його більш екзотичним.

Як зробити манговий сік, дивіться на відео: