Швидкий компот із черешні на зиму - як варити компот без стерилізації

Швидкий компот із черешні на зиму – як варити компот без стерилізації

Потрібно приготувати домашній смачний компот із черешні на зиму? Тоді використайте цей простий рецепт швидкого приготування. Такий спосіб заготовити швидкий компот із черешні на зиму по праву користується популярністю у господинь саме через свою простоту. І так, до роботи!

Інгредієнти для сиропу:

  • 1 літр води;
  • 500 гр цукру;
  • стиглі черешні.

Як варити компот із черешні без стерилізації

Черешню вимити, заповнити нею 1/3 об’єму банки. До упору залити гарячим сиропом. Закатати, перевернути, укрити теплим рушником (можна ковдрою). Коли банки охолонуть – заховати до підвалу.

Див. також: Домашній компот із вишні

Такий домашній компот з черешні, особливо з жовтої, має надзвичайний смак. Він використовується не тільки як напій. Ягоди йдуть як окремий десерт. Адже вони зберігають майже свіжий смак.

Швидкий компот із черешні на зиму - як варити компот без стерилізації

Автор кулінарного каналу на ютубі Irina Belaja пропоную зробити швидкий компот із черешні без стерилізації за своїм відео-рецептом.

Смачний швидкий компот із черешні приготовлений за цими рецептами – легкий напій, що підійде для будь-якого застілля. Смачними ягодами будуть ласувати як діти, так і дорослі. А як варити черешневий компот без стерилізації в домашніх умовах ви тепер знаєте.