Оригінальне пюре з огірків на зиму: заморожуємо заготовки зі свіжих огірків для супів, дитячого харчування і салатів

Пюре з огірків на зиму – заморожуємо заготовки зі свіжих огірків для супів, дитячого харчування і салатів

Не завжди виходить заморозити огірки цілими на зиму, а бажання приготувати взимку що-небудь зі свіжих огірочків не можна просто так ігнорувати. 😉 Адже, свіжі огірки взимку це смачно, корисно, та й просто приємно. На цей раз пропоную на зиму зробити оригінальне пюре з огірків. Ми легко та просто заморожуємо заготовки зі свіжих огірків, які підійдуть для супів, дитячого харчування і салатів. Свіжі огірки взимку можуть знадобитися як для дитячого прикорму, так і для приготування деяких видів супів, ну і не варто забувати про маски для шкіри, при яких свіжі огірочки просто жуть як необхідні. 🙂

пюре з огірків

Отже, збережемо сьогодні огірки у вигляді пюре. Це готувати досить просто, а заготовки не займають багато місця у морозильній камері. Щоб гранично спростити собі задачу, відразу визначимося, для чого саме нам потрібні будуть огірки і будемо відразу робити заготовки за призначенням.

Отже, в будь-якому випадку, вимийте огірки і очистіть їх від шкірки.

пюре з огірків

Якщо є блендер, подрібніть їх у пюре там. Якщо блендера немає, то просто натріть на дрібній тертці. Роблячи заготовки огірків для супу або салату, додайте в огіркове пюре краплю рослинної олії, сіль, лимон і кілька гілочок кропу.

пюре з огірків

Та гарненько збийте пюре разом з ними.

пюре з огірків

Розкладіть по тарі для заморожування та відкладіть у морозилку. Зберігати таке пюре з огірків можна і не в морозильній камері, а просто в холодильнику. Для цього, розкладіть заготовку по баночках, розгладьте поверхню ложкою і налийте зверху ложку-дві олії. Термін зберігання такої заготовки у холодильнику складає близько 2 місяців, при умові, що банки стерильні і їх не відкривають. Після відкриття, звичайно ж, потрібно відразу використовувати все огіркове пюре.

пюре з огірків

Для деяких цілей (наприклад, для дитячого харчування) потрібно чисте пюре з огірків, без добавок. У цьому випадку нічого додавати не потрібно. Просто розкладіть приготовлене пюре по формах і заморозьте. В якості таких формочек можна використовувати порожні чисті баночки від йогуртів.

пюре з огірків

Відео-рецепт смачного супу-пюре з огірків на закуску.