Огірки по-корейськи з морквою і часником на зиму

Шукаєте, як ще можна законсервувати  огірки  на зиму? Спробуйте смачний рецепт заготовки “Огірки по-корейськи”. Свіженькі й хрумкі огірочки можете закривати нашвидку руку чи навпаки – довго й ретельно. Та у будь-яких варіантах огірки завжди радо зустрічають на кухні. Адже кожен із рецептів має свій унікальний смак.

Сьогодні пропонуємо вашій увазі рецепт, про який говорять, що він найсмачніший з інших варіантів заготовок. Та перевірити у кожній родині це можна лише практично. Хай додаткові фото, що показують покрокове приготування, допоможуть правильно перевтілити написане у реальний різнокольоровий салатик  у вашому домі.

Як зробити огірки по-корейськи на зиму

Підготуйте 1,5 кілограма огірків. Беріть усі гамузом. І ті, що переросли й зовсім молоденькі. Замочіть їх у великій мисці з холодною водою на час: від 4-х до 6-и годин. Це надасть їм хрумких властивостей.  Є думка, що після цієї водної процедури огірочки також стабільно тримають насичено зелений колір.

Огірки по-корейськи з морквою і часником на зиму

Потім злийте воду або перекладіть огірки у пусту ємність. Хай рідина стече, а вони трішки просохнуть на повітрі. І тепер нарізайте кожен екземпляр шматочками завдовжки приблизно по 4 сантиметри. Також з кожного боку огірка зрізайте вершечки, як їх ще кумедно називають «попки».

Для цього розкішного зимового салату підготуйте багатенько свіжої моркви. По цьому рецепту її потрібно 0,75 кг. Промийте, почистіть і натирайте на тертушці для корейської моркви. У результаті коренеплід повинен бути у формі довгої соломки. Можна і ножем порізати, якщо вам так зручніше.

Огірки по-корейськи з морквою і часником на зиму

Висипайте  подрібнену моркву до порізаних огірків.

Як же у традиційній страві по-корейськи без запашного часничку?! Візьміть 1,5 голівки середнього розміру  та  перемніть його через часникочавку. Або натріть на тертушці, на боці із дрібними отворами.

подрібнюємо часник

Ви повинні отримати 70-80 грам часникової маси. Потім усі подрібнені складові треба заливати спеціальним маринадом.

Склад маринаду для огірків по-корейськи:

  • оцет 9% – 100 мл,
  • рафінована рослинна олія – 100 мл,
  • 1,5 столові ложки солі з гіркою,
  • цукор – 100 грамів,
  • 20 грамів приправи для корейської моркви (2 столові ложки),
  • подрібнений часник.

Маринад для огірків по корейськи з морквою

Заварювати маринад не потрібно, лише змішати усі наведені інгредієнти.  Він буде мати насичений аромат часнику та приправи. Заливайте цим магічним  «зіллям» ємність з огірками й морквою. Ось на цьому етапі приготування оригінального салату ви ще раз добре його перемішайте та відправте у холодильник.

Маринад для огірків по корейськи з морквою

У холоді огіркова страва хай маринується 8 годин. Можна й до 10-и годин настоювати, результат теж буде нормальним.

Огірки по-корейськи з морквою і часником на зиму

Салат із покришених овочів згодом пустить сік, який покриє масу зверху повністю. А потім приготуйте стерилізовані банки. Перемішайте наостанок  і перекладайте заготовку у банки. Запашний розсіл не зоставляйте у ємності, щедро полийте ним на огірки з морквою. Оранжево-зелена заготовка залишається неймовірно гарною й апетитною, як на початку приготування, так і на завершальному етапі. Закрийте банки кришками.

Огірки по-корейськи з морквою і часником на зиму

Підготуйте порожню широку каструлю. Тепер банки із салатом потрібно простерилізувати. Підстеліть на дно тканину та налліть прохолодну воду так, щоб вона покрила банки по плечики. На фото добре зрозуміло, як саме треба доливати воду. Ввімкніть вогонь спочатку на більшу потужність.

Огірки по-корейськи з морквою і часником на зиму

Як тільки вода забулькотіла, потихеньку зменшуємо вогонь. Час стерилізації огірків по-корейськи – 20 хвилин. Потім закрутіть кришки тугіше, накрийте теплою ковдрою, та витримайте у такому стані ще добу.

Згідно об’єму перерахованих у рецепті продуктів зимового салату з огірків у вас вийде на три  0,7-літрових банки і одну 0,5-літрову. На чотири обіди вистачить точно!

Огірки по-корейськи з морквою і часником на зиму

Тепер відправте готовий консервований продукт на зимівлю у прохолодне місце. Овочі у такому салаті виходять дійсно хрумкі і мають яскравий кисло-солодкий присмак. Така страва на столі – вже привід для святкування і ви не купите її кожного дня у магазині. Домашня заготовка може зібрати прихильників як серед дорослих, так і підлітків. Легка, дієтична, вітамінна, корисна й дуже доречна там, де господиня майстерно готує та створює сімейний затишок.

Можливо, цей рецепт з огірків по-корейськи ви будете тримати у секреті, щоб сусіди та родичі говорили, що тільки ви можете так смачно заготовлювати огірочки. На нашому сайті цей та інші кулінарні рецепти завжди доступні. І ми вважаємо, що головний секрет кожної господині, мабуть, це її любов, яку вона додає у кожну баночку.