Мариновані помідори чері з морквяним бадиллям - дуже смачні

Мариновані помідори чері з морквяним бадиллям – дуже смачні

Існує безліч рецептів за якими можна консервувати помідори черрі на зиму, але цей – з морквяної бадиллям – підкорить всіх. Мариновані томати виходять дуже смачні. Морквяне листя додає заготовкам не повторну та своєрідну родзинку. Ще одна перевага такого способу маринувати помідори черрі полягає в тому, що заготовка робиться швидко, без стерилізації. А це економить і сили, і час, і ресурси. Про те, як приготувати дуже смачні мариновані помідори черрі з морквяним бадиллям я із задоволенням розповім зараз. Своїм досвідом поділюся, а пошагово оформлений фото-рецепт допоможе мені у цьому.

З розрахунку на 1 літрову банку нам знадобиться:

Мариновані помідори черрі з морквяної бадиллям

  • помідори черрі – 700 гр;
  • морквяна бадилля – 2 гілочки;
  • цибуля – 2-3 кружечка;
  • солодкий перець;
  • часник – 1-2 зубчики;
  • сіль – 1 ч.л.;
  • цукор – 1 ст.л.;
  • оцет 9% – 50 мл.

Як маринувати помідори черрі на зиму смачно та швидко

Консервування починаємо з того, що маленькі томати потрібно відокремити від гілочок таким способом, щоб на них не утворювалися тріщини. Їх поява, в подальшому, буде псувати зовнішній вигляд готового продукту. Ретельно промиваємо всі  відібрані маленькі томати.

Мариновані помідори черрі з морквяної бадиллям

Тепер приступимо до укладання інгредієнтів в раніше підготовлені банки. На дно банки укладемо морквяне бадилля, потім, кладемо цибулю, перчик, часник і, в кінці, помідори.

Мариновані помідори черрі з морквяної бадиллям

Заливаємо покладене у банки окропом, накриваємо кришкою і залишаємо на 15-20 хвилин.

Мариновані помідори черрі з морквяної бадиллям

Після закінчення часу, зливаємо воду з банки. На основі цієї води, її у нас вийде близько 500 мл, готуємо розсол. Додаємо сіль, цукор, оцет. Доводимо розсол до кипіння, заливаємо в банки і закручуємо. Закручені таким чином банки необхідно перевернути в низ кришкою і укутати теплою ковдрою до повного охолодження.

Мариновані помідори черрі з морквяної бадиллям

Зберігати такі дуже смачні мариновані помідори черрі, найкраще, в темному, прохолодному місці.

А ось і відео-рецепт з ютуба, автор якого докладно висвітлює свій перевірений спосіб приготування маринованих помідорів з морквяним бадиллям.

Робіть заготовки легко і просто, а взимку їжте смачно і красиво! Смачного. ?