Малина в соці червоної смородини на зиму - швидке варення 5 хвилинка

Малина в соці червоної смородини на зиму – швидке варення 5 хвилинка

Пропонуємо спробувати приготувати простий і корисний рецепт – смачне домашнє варення-п’ятихвилинка – ягоди малини з цукром в соці червоної смородини. Два надзвичайно цікаві, смачні та корисні інгредієнта в одному варенні: малина і смородина. Надзвичайно красива і корисна заготовка. Малина в соці червоної смородини – приготувати в домашніх умовах зможе кожна господиня швидко та просто.

Складові:

  • 1 кг малини,
  • 1 склянка соку червоної смородини,
  • 300гр цукру.
Малина в соці червоної смородини на зиму - швидке варення 5 хвилинка
Картинка. Малина – смородина

Як заготувати малину в соці червоної смородини на зиму

Ягоди акуратно перебрати, видалити всі надлишки, залишивши очищену малину. Залити заздалегідь підготовленим соком порічок, залишити на 2 години. Потім, додати цукор, поставити на вогонь та довести до кипіння. Домашнє варення асорті розлити в стерильні банки та закатати.

Малина в соці червоної смородини на зиму - швидке варення 5 хвилинка

Більш детально весь процесс приготування варення-асорті з малини та сока червоної смородини дивіться у відео. Автор ютуб-каналу Larisa Shkurpela демонструє і свій спосіб вичавлення соку з порічок.

Погодьтесь, що цей корисний і простий рецепт домашнього незвичайного варення – малина в соці червоної смородини – з легкістю зможе в домашніх умовах повторити кожна господиня.

Див. також: