Кавунове варення з м’якоті кавуна

Найбільш поширеною для покупки ягодою в кінці літа і початку осені є кавун. У кавуні містяться всі корисні речовини, такі як: вітаміни групи В, калій, залізо, магній, вітамін С і добова норма фолієвої кислоти.

Відповідно, кавунове варення з м’якоті кавуна збереже всі корисні речовини, які так необхідні в холодні зимові дні. Якщо хочете зварити варення з кавуна, то мій простий рецепт з покроково зробленими фото допоможе вам зробити таку заготовку.

Для того, щоб приготувати в домашніх умовах 1 банку такої заготовки необхідні такі інгредієнти:

  • 500 грам м’якоті кавуна;
  • 500 грам цукру.

Як зробити варення з кавуна на зиму

Перш ніж почати варити, м’якоть кавуна очищаємо від кісточок і грубої зеленої шкірки.

Кавунове варення з м'якоті кавуна

Нарізаємо невеликими квадратами і відправляємо в каструлю.

Кавунове варення з м'якоті кавуна

Засипаємо зверху цукром. Ми залишаємо на 2 години. Якщо почали готувати ввечері, можна залишити в холодильнику до ранку.

Просте варення з кавуна

Ставимо кавунове варення на невеликий вогонь на 15 хвилин. Періодично помішуючи дерев’яною ложкою. Даємо охолонути. Знову ставимо на вогонь на 15 хвилин. Даємо охолонути і проробляємо таку ж маніпуляцію останній раз.

Кавунове варення з м'якоті кавуна

Наповнюємо варенням з кавуна попередньо вимиту і простерилізовану в духовці або в мікрохвильовій печі протягом 5 хвилин банку. Закриваємо обшпареною окропом кришкою, зверху ставимо ручну закаточну машинку і закручуємо за годинниковою стрілкою кришку до упору.

Зберігати варення з м’якоті кавуна краще в прохолодному, захищеному від світла місці. Термін зберігання 3 роки. Після відкриття слід вжити варення протягом 2-х тижнів.

Просте варення з кавуна

Красиве і смачне домашнє кавунове варення ідеально підійде до вживання в їжу разом із зеленим чаєм або кавою без цукру.