Джем з манго та лимоном: як приготувати екзотичний манговий джем в домашніх умовах - рецепт

Джем з манго та лимоном: як приготувати екзотичний манговий джем в домашніх умовах – рецепт

Зазвичай манго вживають в свіжому вигляді. Плоди манго досить м’які і ароматні, але це якщо вони дозрілі. Зелені плоди кислуваті і занадто тверді, щоб їх додавати в десерти. За те, з них можна зварити джем. На користь цього можна додати, що зелені плоди манго містять більшу кількість пектину, що робить джем більш густим. У міру утворення кісточки в плоді, кількість пектину різко скорочується. Але, як і деякі інші тропічні фрукти, манго у великих кількостях може викликати неприємні наслідки для системи травлення.

Для приготування джему з манго нам буде потрібно:

  • 1 кг плодів манго;
  • 600 гр. цукру;
  • 2 лимона (цедра + сік).

Очистіть плід від шкірки, видаліть кісточку і наріжте невеликими шматочками.

Складіть манго в каструлю і пересипте цукром.

Поки манго в цукрі пускає сік, натріть з лимона цедру і вичавіть сік. Все це додайте в каструлю до манго. За бажанням, можна додати паличку кориці.

Манго дуже соковитий і додавати воду для варіння джему немає необхідності. Поставте каструлю на тихий вогонь і при безперервному помішуванні доведіть фрукти до кипіння.

Через 10 хвилин після початку закипання, можна приступати до наступного етапу. Витягніть з каструлі корицю і занурювальним блендером подрібніть відварені шматочки манго в пюре.

Знову поставте каструлю на плиту і на цей раз варіть 25 хвилин. Пам’ятайте, що у міру охолодження джем з манго стане набагато густіше, тому, не варто його сильно переварювати.

Розкладіть гарячий джем по невеликим банкам, закрийте їх герметичними кришками і укутайте до повного охолодження. Після цього слід прибрати заготовку в холодильник або будь-яке інше прохолодне місце. Манговий джем зберігається не дуже добре і не варто його зберігати більше 4 місяців. Адже манго завжди можна купити в магазині і зварити нову порцію джему.

Як приготувати джем з манго і дині в домашніх умовах, дивіться на відео: