Домашнє малинове варення п'ятихвилинка

Домашнє малинове варення п’ятихвилинка

Малина має неповторний смак і чарівним ароматом, про її корисні властивості відомо з давніх-давен. Варення – один із способів заготовки цієї корисної та ароматної ягоди.

Смачне домашнє малинове варення 5 хвилинка – це спосіб заготівлі, який дає можливість зберегти більшість її лікувальних властивостей. Викладаю свій рецепт швидкого варення з малини, яким користуюся щороку вже дуже давно. Покроково зроблені фото наочно демонструють приготування.

Як приготувати малинове варення на зиму

Перш ніж почати варити, насамперед слід зібрати або купити малину, перебрати її від сміття і видалити сухі частини ягідок.

Домашнє малинове варення на зиму

Мити нічого не будемо, інакше більшість ягід просто розлізуться і наберуть в себе води.

Пересипаємо ягоди в ту ємність, в якій надалі будемо варити варення. Тому що малина досить солодка ягода, то цукру беремо в співвідношенні 1:1. У мене 700 грам ягід, відповідно цукру, теж, 700 грам. Пересипаємо ягоди цукром і акуратно перемішуємо.

Домашнє малинове варення на зиму

Можна сказати, що перший етап заготовки малинного варення завершений, так як каструльку з ягодами доведеться на деякий час залишити в спокої. Цей час необхідний, щоб ягода дала сік, а цукровий пісок трохи розійшовся. При кімнатній температурі це займе, порядку, 3-6 годин. Можна залишити ягоди на ніч в холодильнику і продовжити займатися заготівлею на наступний день.

Отже, малина постояла, пустила сік, цукор майже розчинився, значить – пора варити варення.

Домашнє малинове варення на зиму

Ставимо каструлю на плиту і включаємо середній вогонь. Щоб нагрів був рівномірним, треба постійно помішувати ягоди. Як тільки почнеться процес кипіння, відраховуємо час – рівно 5 хвилин. Варення з малини готове! Розкладаємо його по чистим банкам і закриваємо кришками.

Домашнє малинове варення на зиму

Таке домашнє малинове варення п’ятихвилинка може зберігатися всю зиму, бажано, в прохолодному місці – холодильнику або погребі. Коли настануть холоди, і про себе дадуть знати перші застуди, то воно буде як ніколи до речі.