Холодне засолювання грибів на зиму – домашній рецепт як солити гриби холодним способом.

Солені гриби – це дуже смачно, тому пропонуємо вам простий рецепт засолювання грибів холодним способом. Продовжувати читання Холодне засолювання грибів на зиму – домашній рецепт як солити гриби холодним способом.

Соління груздів холодним способом на зиму

Груздь – це дуже смачний гриб, тому варто не тільки їсти його в сезон, а і заготувати на зиму. Є багато способів, але зараз ми розкажемо про найпростіший – холодне соління. Продовжувати читання Соління груздів холодним способом на зиму

Гаряче засолювання грибів на зиму – як солити гриби гарячим способом в банках або іншій ємності для соління.

Засолка гарячим способом будь-яких грибів дозволяє отримати смачний продукт, який дуже добре зберігається в бочках або банках. При цьому, при такому способі заготовки гриби не вимагають додаткової стерилізації. Продовжувати читання Гаряче засолювання грибів на зиму – як солити гриби гарячим способом в банках або іншій ємності для соління.

Підготовка грибів до засолювання: як правильно чистити і мити гриби перед солінням.

З давніх-давен на Русі солили гриби на зиму. З солоних грибів готували перші і другі страви. В них додавали соняшникову олію, кришили ріпчасту цибулю і вживали в якості самостійної закуски, а також, використовували як начинку для різних борошняних виробів. Продовжувати читання Підготовка грибів до засолювання: як правильно чистити і мити гриби перед солінням.

Зберігання солоних грибів в домашніх умовах – як зберігати солоні гриби правильно.

Соління грибів – найпоширеніший і швидкий спосіб заготівлі. Але, щоб гриби залишалися смачними до останнього, важливо знати як правильно зберігати їх. Постараємося коротко і швидко розібратися в цих правилах.

Продовжувати читання Зберігання солоних грибів в домашніх умовах – як зберігати солоні гриби правильно.

Як зробити малосольні гриби на зиму – простий рецепт заготівлі грибів в слабосолоному розсолі.

Гриби – цінний продукт, який дарує нам восени сама природа. Малосольні гриби, консервовані в слабосолоному розсолі, приготовані і законсервовані по цьому домашньому рецепту, знадобляться нам і в зимовий час. Продовжувати читання Як зробити малосольні гриби на зиму – простий рецепт заготівлі грибів в слабосолоному розсолі.

Рижики солоні на зиму – рецепт приготування (сухий посол грибів).

Використовуючи цей домашній рецепт засолювання грибів Ви зможете приготувати такий делікатес, який не знайдеш у магазинах – його можна тільки приготувати самому. Продовжувати читання Рижики солоні на зиму – рецепт приготування (сухий посол грибів).

Солоні гриби на зиму – як правильно солити гриби в домашніх умовах.

В арсеналі багатьох господинь є безліч методів консервування грибів. Але один з найбільш простих і смачних методів заготівлі грибів на зиму це соління або квашення. Про нього я і хочу Вам розповісти.

Продовжувати читання Солоні гриби на зиму – як правильно солити гриби в домашніх умовах.

Солоні опеньки з гвоздикою і корицею

На Північному Кавказі немає такого достатку грибів, як в середній смузі Росії. У нас не ростуть благородні білі, підберезники та інші королі грибного царства. Багато тут тільки опеньків. Саме їх ми смажимо, сушимо і заморожуємо на зиму. Продовжувати читання Солоні опеньки з гвоздикою і корицею