Журавлина з імбиром і медом – сире варення на меду

Це простий рецепт дуже смачної і корисної заготовки, яка допоможе зміцнити імунітет. Журавлина з імбиром і медом стане справжнім помічником в зимову пору. Продовжувати читання Журавлина з імбиром і медом – сире варення на меду

Домашнє журавлине варення – як варити варення з журавлини на зиму.

Підсніжниця, веснянка, вона ж журавлина – справжня скарбниця мікро і макроелементів, антоціанів, вітамінів, антиоксидантів, кислот. Здавна нею запасалися про запас, брали в далекі походи як безцінний цілющий засіб. Зараз розповім рецепт корисного і смачного домашнього варення з журавлини. Продовжувати читання Домашнє журавлине варення – як варити варення з журавлини на зиму.

Журавлина протерта з цукром на зиму – рецепт як зробити холодне варення з журавлини з цукром.

Холодне варення зроблене за цим рецептом добре зберігає корисні властивості ягоди. Журавлина протерта з цукром на зиму, робиться дуже просто й невигадливо. Зберігається теж добре. Єдина заковика – з’їдається дуже швидко. Продовжувати читання Журавлина протерта з цукром на зиму – рецепт як зробити холодне варення з журавлини з цукром.

Журавлина з цукром – швидка і проста заготовка журавлини на зиму.

Готується журавлина з цукром на зиму легко. Рецепт простий, складається тільки з двох складових: ягоди і цукру. Стане в нагоді така заготовка з журавлини, коли є гостре бажання з’їсти щось смачненьке або підживити організм вітамінами. Продовжувати читання Журавлина з цукром – швидка і проста заготовка журавлини на зиму.

Варення з журавлини на зиму з горіхами і медом – старовинний рецепт як варити варення від застуди.

Пропоную Вам домашній старовинний рецепт варення з журавлини з горіхами і медом. Його ще називають варенням від застуди. Адже що може бути краще такого поєднання продуктів? Нехай Вас не лякає, що рецепт варення старовинний, насправді – зварити його простіше простого. Продовжувати читання Варення з журавлини на зиму з горіхами і медом – старовинний рецепт як варити варення від застуди.