Імбир з лимоном і медом – народний засіб для підняття імунітету, схуднення і від застуди

Імбир – це дуже корисна рослина, яка допомагає від безлічі хвороб. Тому взимку обов’язково варто додавати його до страв. А також їсти смачну заготовку, зроблену на його основі, з додаванням лимону і меду. Продовжувати читання Імбир з лимоном і медом – народний засіб для підняття імунітету, схуднення і від застуди

Старовинний рецепт варення з лимонів – заготівля вітамінів на зиму.

Цей простий рецепт варення з лимонів, прийшов до мене з записного блокнота бабусі. Цілком можливо, що таке лимонне варення варила бабуся бабусі …, тому що більшість рецептів у нас передаються від мами до доньки. Продовжувати читання Старовинний рецепт варення з лимонів – заготівля вітамінів на зиму.

Корисний рецепт: лимони з цукром на зиму – або домашня заготовка свіжих лимонів про запас.

Лимони відрізняються своєю корисністю, так як містять вітамін С – потужний антиоксидант – і багаті на мінеральні солі. Важливо його мати під рукою в будь-який час року, але, на жаль, цей тропічний фрукт, будучи свіжим, зберігається недовго. За допомогою цього простого рецепту у Вас швидко вийде домашня заготовка свіжих лимонів про запас, яка збереже всі його корисні речовини на довго. Продовжувати читання Корисний рецепт: лимони з цукром на зиму – або домашня заготовка свіжих лимонів про запас.

Оригінальне варення з лимонів – як варити лимонне варення на зиму смачно – простий рецепт.

Приготувати в домашніх умовах лимонне варення – це зовсім не швидко і трохи клопітно. Готують у великій кількості подібні ласощі, напевно там, де ростуть цитрусові. А для жителів інших країн, зробити варення з лимонів це, швидше можливість розширити коло незвичайних домашніх заготовок на зиму. Продовжувати читання Оригінальне варення з лимонів – як варити лимонне варення на зиму смачно – простий рецепт.

Лимонне варення на зиму – два простих рецепта: з цедрою і без

Варення з лимона сподобається всім, без винятку. Ніжне, з приємною кислинкою, що бадьорить ароматом і фантастично красиве на вигляд. Після ложечки лимонного варення відступить мігрень і швидше вилікується застуда. Але буде помилкою думати, що лимонне варення готують виключно для лікування. Продовжувати читання Лимонне варення на зиму – два простих рецепта: з цедрою і без