Варення з кабачків з лимоном або апельсином – як ананас

Це варення стане визначною пам’яткою на вашій кухні. Лише різниця у тому, що на нього не лише приємно дивитись, а й куштувати. Запропонуйте його вашим найкращим друзям покуштувати. Скажіть, що воно зварене з ананаса з лимоном. Цікаво, чи повірять, що замість екзотичного фрукта, у їх блюдечкові звичайнісінький кабачок? Розкриємо вам секрет приготування цього вишуканого десерту. І приємний цитрусовий аромат буде супроводжувати ваші чаювання довгими зимовими вечорами. Густої консистенції, з цілими напівпрозорими кубиками з кабачка, ці ласощі мають меншу калорійність, чим інші види варення.

Продовжувати читання Варення з кабачків з лимоном або апельсином – як ананас

Варення з кабачка з лимоном і апельсином

Кабачок є абсолютно чудовим овочем. Сьогодні він в ролі головного героя солодкої смакоти, приготованої на зиму. Він має неймовірну властивість вбирати в себе смаки та запахи інших інгредієнтів, тому гарно підходить до запропонованого мною Вам рецепту. Продовжувати читання Варення з кабачка з лимоном і апельсином

Варення з кабачків з лимоном, приготування по домашньому рецепту на зиму.

Варення з кабачків з лимоном – незвичайне варення. Хоча всі, напевно, чули про таку екзотику як варення з овочів! Настав час спробувати його приготувати самим і переконатися, що таке варення це не вигадки, а дуже навіть смачний і корисний десерт на будь-який час року! Продовжувати читання Варення з кабачків з лимоном, приготування по домашньому рецепту на зиму.