Смачне варення з червоної горобини на зиму в банках

Грона червоної горобини, що звисають з дерев, притягують погляди своєю красою. До того ж, ці яскраво-помаранчеві і рубінові ягоди дуже корисні. Сьогодні я хочу запропонувати вашій увазі рецепт з фото дуже смачного варення з червоної горобини. Продовжувати читання Смачне варення з червоної горобини на зиму в банках

Червоноплідна горобина з медом – простий і корисний рецепт як зробити медову заготовку з горобини.

Такий домашній рецепт заготовки горобини з медом досить клопіткий, але зате заготовка вийде ароматна, смачна і дуууже корисна. Так що, думаю, що це того варте. Витративши час і приклавши зусилля, у Вас вийде вітамінне і дуже смачне горобинове варення на меду. Продовжувати читання Червоноплідна горобина з медом – простий і корисний рецепт як зробити медову заготовку з горобини.

Домашнє повидло з калини і горобини – смачне і корисне ягідне повидло на зиму.

Дві мої улюблені осінні ягоди, калина і горобина, прекрасно поєднуються і доповнюють одна одну за смаком. З цих ягід можна зварити чудове запашне домашнє повидло з приємною кислинкою і невеликою пікантною гірчинкою, та ще й багате вітамінами. Продовжувати читання Домашнє повидло з калини і горобини – смачне і корисне ягідне повидло на зиму.