Варення “п’ятихвилинка” з малини на зиму

Варення “П’ятихвилинка” з малини з цукерковим ароматом має усі шанси стати  улюбленими ласощами дорослих та діточок. Кожна ложка малинової хмаринки із банки –  нагадує вишуканий французький конфітюр. Ця фруктова заготовка дійсно швидко готується. Малинові солодощі споживайте  на сніданок, до чаювань із друзями, а також під час лікування застуди.

Продовжувати читання Варення “п’ятихвилинка” з малини на зиму

Протерта чорна смородина з цукром або холодне варення з чорної смородини.

Протерта чорна смородина з цукром називається по різному: варення п’ятихвилинка, холодне і, навіть, сире варення. Простий рецепт приготувати дуже легко. Приготування варення зі смородини в такий спосіб дає можливість зберегти всі корисні властивості ягід. Продовжувати читання Протерта чорна смородина з цукром або холодне варення з чорної смородини.

Заготовки на зиму: чорна смородина з цукром, рецепт гарячого приготування – зберігає лікувальні властивості чорної смородини.

Для того щоб максимально зберегти лікувальні властивості чорної смородини на зиму з’явилася технологія “варення п’ятихвилинка”. Такий простий рецепт заготовки на зиму в домашніх умовах дозволяє зберегти цілющі властивості смородини. Продовжувати читання Заготовки на зиму: чорна смородина з цукром, рецепт гарячого приготування – зберігає лікувальні властивості чорної смородини.

Ароматне зимове варення п’ятихвилинка з чорної смородини – як варити варення п’ятихвилинку в домашніх умовах.

Зварене за цим рецептом варення п’ятихвилинка збереже, практично, всі вітаміни в чорній смородині. Цей простий рецепт цінний тим, що їм користувалися ще наші прабабусі. А зберігати традиції предків – дуже важливо для будь-якого народу. Продовжувати читання Ароматне зимове варення п’ятихвилинка з чорної смородини – як варити варення п’ятихвилинку в домашніх умовах.

Найкраще ароматне малинове варення – просте приготування варення з малини в домашніх умовах.

Якщо так сталося, що потрібно зварити варення з малини, а часу в обріз, то Вам просто не обійтися без цього простого рецепту. Продовжувати читання Найкраще ароматне малинове варення – просте приготування варення з малини в домашніх умовах.

Домашнє вишневе варення 5 хвилинка без кісточок

Якщо ваші домочадці обожнюють варення з вишні, то радимо вам поповнити колекцію рецептів солодких заготовок найпростішим і швидким способом запастися цими ласощами на зиму. Наша пропозиція – це вишневе варення без кісточок, яке досвідчені господині називають п’ятихвилинка. Так як варити варення будемо без кісточок, то ця процедура і займе найбільше часу. Продовжувати читання Домашнє вишневе варення 5 хвилинка без кісточок