Хороша тушонка зі смаженої яловичини.

Смачною і ситною стравою, яка може зберегти багато часу, являється тушонка з яловичини. Вона готується з нежирного м’яса, що дозволяє не турбуватися, якщо ви дотримуєтесь дієти. Продовжувати читання Хороша тушонка зі смаженої яловичини.

Домашня тушонка з яловичини в банках – як зробити яловичу тушонку з сирого м’яса

Тушонка – це дуже зручна заготовка, адже її можна взяти в будь-який похід, виїзд за місто. Та і вдома вона також може стати в нагоді. Варто додати трохи тушонки до макаронів або картоплі – і у вас вже буде смачна повноцінна страва. Але щоб мати якісну натуральну тушонку, в якій багато м’яса – треба зробити її самому. І зараз ми розкажемо простий рецепт приготування. Продовжувати читання Домашня тушонка з яловичини в банках – як зробити яловичу тушонку з сирого м’яса

Рецепт тушонки з яловичини з цибулею – як зробити тушонку з яловичини в домашніх умовах.

Спробуйте приготувати повністю готове м’ясне блюдо у вигляді консерви. Яловича тушонка – продукт, який потім просто споживати: дістали банку взимку із комори, розігріли та подали із гарнірами. Таке консервоване м’ясо дуже стане в нагоді, якщо Ви любитель туристичних походів або просто походів до лісу. Продовжувати читання Рецепт тушонки з яловичини з цибулею – як зробити тушонку з яловичини в домашніх умовах.

Як приготувати гуляш з яловичини про запас або домашня тушонка з яловичини.

«Як швидко приготувати смачний гуляш на обід?» – питання, яке хвилює багатьох домогосподарок. Найкращим варіантом для них буде заготовка яловичого гуляшу. Соковитий та смачний, він сподобається як дітям, так і дорослим. Усього за кілька годин у вас буде проста та ситна заготовка, яка урізноманітнить домашній стіл у будні, а також збереже вам купу часу. Продовжувати читання Як приготувати гуляш з яловичини про запас або домашня тушонка з яловичини.

Домашня тушонка в духовці – універсальний рецепт на зиму

Тушонка – це хороша заготовка, яку можна додавати до різних страв. А щоб не купляти в магазині банки, в яких більше жиру ніж м’яса, пропонуємо простий рецепт приготування тушонки. Продовжувати читання Домашня тушонка в духовці – універсальний рецепт на зиму