Домашнє томатне пюре: смак літа морозною зимою

Томат-пюре або томатне пюре (італ. passata) уже давно широко застосовується в кулінарії, здається, нема такої страви, інгредієнтом якої б воно не було. Звичайно ж, цей продукт є в кожному магазині. Але ні з чим не зрівняти смак домашньої заготівлі, а якщо ще й приготовленої із зібраних помідорів з власного городу, то це взагалі можна вважати мрією усіх господинь. До того ж ні для кого не секрет, що на обгортці куплених баночок, крім основних складників є маса хімічних речовин, які дуже шкідливі для здоров’я людини.

Продовжувати читання Домашнє томатне пюре: смак літа морозною зимою

Смачний домашній томат на зиму швидко і просто

Томат – це чудова заготовка, яка ніколи не буде зайвою. Пропонуємо вам дуже простий і швидкий рецепт. Продовжувати читання Смачний домашній томат на зиму швидко і просто

Томатний сік, томатне пюре і томатна паста – три стадії домашньої заготовки з томатів на зиму.

Всі знають, що з помідорів можна приготувати багато страв і заготовок на зиму. Але мало хто знає по те, що є рецепт, який дозволяє робити кілька заготовок одночасно. Саме про нього ми і розповімо. Продовжувати читання Томатний сік, томатне пюре і томатна паста – три стадії домашньої заготовки з томатів на зиму.