Смачний овочевий сир з фізалісу – корисний рецепт на зиму

Це проста та смачна домашня заготовка, яка буде оригінальним доповненням до вашого столу. Тому тим, хто ще не пробував овочевий сир – рекомендуємо його приготувати. Продовжувати читання Смачний овочевий сир з фізалісу – корисний рецепт на зиму

Плодово овочевий сир або незвичайна заготовка з гарбуза і айви японської на зиму.

Ця оригінальна заготівля з гарбуза на зиму навіть називається незвично, плодово-овочевий “сир”. Такий гарбузовий “сир” з японською айвою дуже смачний домашній, багатий вітамінами продукт. “А чому сир?” – запитаєте Ви. Думаю, що таку назву ця домашня заготовка отримала через схожість в приготуванні. Продовжувати читання Плодово овочевий сир або незвичайна заготовка з гарбуза і айви японської на зиму.

Сливовий “сир” – корисна і смачна заготовка на зиму, присмачена спеціями або незвичайний фруктовий “сир”.

Фруктовий “сир” зі слив – це заготовка з сливового пюре, спочатку уварена до густоти мармеладу, а потім сформована у формі сиру. Смак незвичайної заготовки залежить від того, які спеції Ви захочете використовувати при приготуванні. Продовжувати читання Сливовий “сир” – корисна і смачна заготовка на зиму, присмачена спеціями або незвичайний фруктовий “сир”.

Смачний морквяний “сир” – оригінальна заготовка з моркви з лимоном і прянощами.

Домашній “сир” з моркви з лимоном і іншими прянощами можна приготувати в рік, коли урожай на солодкі і яскраві коренеплоди особливо гарний і морквина виросла соковитою, солодкою і великою. Така заготовка з моркви готується уварюванням морквяної маси з подальшим додаванням спецій. Продовжувати читання Смачний морквяний “сир” – оригінальна заготовка з моркви з лимоном і прянощами.

Як приготувати “сир” з ягід обліпихи і гарбуза або смачний домашній “сир” плодово-ягідний.

Користь і гарбуза і обліпихи безумовна. А якщо овоч і ягоду об’єднати в одне – вийде вітамінний феєрверк. Смачний і оригінальний за смаком. Заготовивши такий “сир” на зиму, ви урізноманітните харчування, зарядите організм корисними мікроелементами. Ні тривалого стояння біля плити, ні якихось особливих навичок приготування гарбузово-обліпиховий “сир” не зажадає. Продовжувати читання Як приготувати “сир” з ягід обліпихи і гарбуза або смачний домашній “сир” плодово-ягідний.

Яблучний «сир» з кмином – незвичайний, смачний і простий рецепт заготовки з яблук на зиму.

Ви думали, що сир – це тільки з молока? Пропонуємо Вам незвичайний рецепт заготовки – яблучний «сир». Це зовсім не трудомісткий і простий рецепт домашньої заготовки, який не залишить байдужим шанувальників яблук. Часу на його приготування багато не треба, а отриманий результат неодмінно порадує Ваших близьких. Продовжувати читання Яблучний «сир» з кмином – незвичайний, смачний і простий рецепт заготовки з яблук на зиму.